Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb Essence alapozó?

Melyik a legjobb Essence alapozó?

Figyelt kérdés

A hab állagú,a pumpás vagy a matt hatású?

Púdert nem hasznűlok az alapozóra,szóval önmagában melyik alapozó a legjobb?


2010. nov. 9. 08:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Elirtam,használok
2010. nov. 9. 08:51
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A hab:) Én azt nagyon szerete, de most pumpás van mert az tartós:) Isteni amúgy, tökre beszívódik a bőrödbe:d Az isten alighozza le...legalábbi az én arcomról)D
2010. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor a pumpás tartósabb? Olyan kéne,ami nem csak akkor szép és matt,amikor felkenem,hanem órák múlva is és nem zsirosodok be.
2010. nov. 9. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Ezt szeretem, legyen tartós, ne zsírosodjon, ne látszódjon. A zsíros bőr mindenképpen 2-3 óra múlva zsírosodik már, hiszen ilyen fajta. Ezért van a púder és ezért találták ki a zsírfelszívó kendőket is, ami elvileg az alapozót a bőrön hagyja, csak a felesleges zsírt szedi le.Ami meg tényleg jó alapozó az horror áron van: Clinique Superfit Makeup.
2010. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem zsiros a bőröm,de sok alapozó fényleni kezd órák múlva.
2010. nov. 9. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor zsíros a bőröd.
2010. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem pumpás van a 20-as soft nude árnyalatban de ha elfgy kipróbálom a habosat..én mindenképp használok rá púdert.Ami nekem nagyon bevált az a synergen kompakt púder a 03 sand árnyalatban.. én nagyon szeretem ezt a púdert..és tök sokáig elég pedig mindennap használom..és kb 1 éve vettem.. :D
2010. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen fénylős problémám, én két dolgon változtattam és megoldódott: 1. Minden nap használom az essence myskin mattifying creamet-et 2. Olajmentes alapozóra váltottam (Maybelline: affinitone mineral)
2012. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!