Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek magas homlokhoz...

Szerintetek magas homlokhoz az oldalt vagy a középen elválasztott haj áll jól?

Figyelt kérdés
Mert nekem eddig oldalt volt elválasztva a frufrum és szeretném középen is elválasztani csak nem tudom hogy a magas homlokúaknak melyik áll jól.Szerintetek? Középen vagy oldalt elválaszott haj?
2010. nov. 10. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy nem kérdésre válaszolok. nekem is nagyon magas a homlokom, de a frufrut nem szeretem, mert göndör a hajam és egyenesítem. nyáron azért göndörödik be a frufru mert izzadok, télen a pára-köd miatt. Szörnyű:S


én sem tudom mit kezdjek, bár én úgy vettem észre magamon, hogy azért a kérdésedre is válaszoljak, hogy jobb ha oldalt van elválasztva. Szerintem ha középen van optikailag jobban meg magasítja a homlokom!:S


22L

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj az oldal választéknál mert előnyösebb! Meg am is az a divat! :) De az lenne a legjobb ha kipróbálnád és akkor látnád, hogy hogyan áll! :)

19/L

2010. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az oldalt elválasztott jobb...A középen elválasztás sokkal jobban magasitja a homlokot még ha nem ugy látod akkor is...!!!!

Amugy a legelönyösebba fufru lenne.És Szerintem a hajvasalás ellen könnyen tehetsz télen...Mielött kilépsz a házból vegyél fel egy sapit és igy nem göndörödik be a fufrud a párától.És csak akkor vedd le ha házba vagy!!!

Tapasztalat...

2010. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
mindenképpen oldalt válaszd el a hajad!
2010. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jesszus, dehogy veszek fel sapkát, gyűlölöm a sapkákat:P

maximum, ha nagyon nagyon muszáj akkor fel veszek, de egyébként nem

2010. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :)
2010. nov. 11. 06:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát gondoltam hogy nem egy öregasszonyos sapkát kéne felvenned...-.-'

Valami márkásat pl.Retro jeansba is vannak nagyon jók!!!

De a másik megoldás hogy hordj magaddal hajvasalót suliba meg ahova mész-.-' ha neked ez egyszerübb

2010. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem is öregasszonyosra gondoltam:P tudom, hogy vannak nagyon szépek:)

én egyszerűen nem tudom el viselni a sapkát:S

pedig már tettem egy pár próbát.

Kivétel a baseball sapka, azt szívesen felveszem, ha olyan helyre megyünk, hogy egész nap tűz ránk a nap!

2010. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!