Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézerrel eltüntethető a stria...

Lézerrel eltüntethető a stria (terhességi csík)?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 7 éves korom óta telis-tele striákkal. A combomtól a mellkasomig beleértve a felkarom, teljesen ellepnek a fehérré lett csíkok. Ami óta eszem tudom, mozgok, sportolok. Nem vagyok egy kis darab (170 magas 70 kiló) pedig normálisan eszek. Utálom az életem, utálom, hogy még nyáron is hosszú nadrágban és legalább könyékig érő felsőben kell lennem. Egy pasim sem volt, mert képtelen vagyok így belemenni egy kapcsolatba is. Soha nem voltam még pl strandon sem.. Öltözőben mindig bántanak miatta.. Tudom, ezen lelkileg kell túllenni, de nem megy. Sok mindent (krémek, gyógyszerek, ...) kipróbáltam már, gondolom nem kell mondjam, hogy hatás nulla:D De most felcsillant a remény: lézer. Valóban lehetséges, vagy csak mese, mint minden más?
2010. nov. 12. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, lehet vele kezelni:


http://www.youtube.com/watch?v=Sw1XGheNeuE


De Magyarországon úgy tudom, még egyik plasztikai sebész, bőrgyógyász sem végzi. Plusz elég drága lenne.

2010. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!