Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha néha kivasalom a hajam,...

Ha néha kivasalom a hajam, (csak ünnepekre) az is nagyon károsítja?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy fog nőni, vagy gátolja?
2010. nov. 12. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
használj hővédő hajsprayt és az megvédi a hajad
2010. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az úgy nem károsítja. ha nincs hosszabb ideig magas hőfoknak kitéve akkor nem lesz baja.
2010. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugottan naponta is, nézz ki jól mindig
2010. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja károsítani. Én is havi 1x vasalom ki vagy még annyiszor se és semmi baja. :)

Utolsó... te meg miből gondolod, hogy valaki csak attól tud jól kinézni, ha minden nap kivasalja a haját?

2010. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, mert törődik, foglalkozik magával, nem kócosan jön, sokkal szebb hatást kelt
2010. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap vasalom és semmi baja.De mindig használok hővédőspray-t vagy krémet, és szárazhajra való balzsamot.
2010. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én 2 évvel ezelőtt kaptam meg a hajvasalóm és onnantól minden nap vasaltam... 1 éven belül teljesen tönkrement, épphogy nem kellett visszavágni picire... úgyhogy a hajvasló mindennapi használata úgy károsítja a hajat mint a huzat:D és sztem annak sokkal szebb hatása van egyébként akinek természetesen hullámos picit, szép hosszú és dús.:)
2010. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség... Nem csak akkor tud valaki jól kinézni, ha ki van vasalva a haja. Ha begöndörítem, akkor már nem törődök magammal, mert mondjuk nincs hajvasalóm és nem tudom kivasalni? Meg mi van azokkal, akiknek természetesen is nagyon szép igényes haja van anélkül, hogy kitennék mindenféle hőhatásnak? Van akinek meg nem is áll jól a kivasalt haj... az meg már nem is lehet igényes, meg nem is tud jól kinézni?
2010. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!