Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint melyek azok a termékek, amelyek annak ellenére, hogy olcsók, nagyon beváltak nektek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Húha ez elég tág:)Mit szeretnél sampon,alapozó,deo stb?Ha leirod válaszolok!
2010. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bármi jöhet:). amin tényleg meglepődtél, hogy úristen ez milyen olcsó a minőségéhez képest:)
2010. nov. 14. 12:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a Schleckeres tusfürdő 220 Forint, de nagyon jó az illata, bőrbarát, szóval tök jó :]

Aztán, az aluljáróban kapható 250 Forintos körömlakkok is beváltak nekem.

2010. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos!:)hol is kezdjem.Hát a dm-ben a dm-es samponok,balzsamok,tusfürdők szerintem jók és olcsók is(férfi női egyaránt). [link] (--itt más is leirta h mi jo,amit probált.

Akkor huuu...a miss sporty alapozó,szájfény(maybelline affinitone mineral)Mondjuk egy lorealhoz vagy miss sportihoz képest olcsó..Garnier cuccok.(Uppsu,de nem tudom mi számít olcsónak).Na mondjuk alapozóbol nem tudsz olyat irni amit még nem vettem:)"Olcsotol" a drágáig.Na majd még ha eszembe jut valami irok,megnézem ki mit ir és akkor ehet nekem is beugrik valami...még visszatérek:)

2010. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké:) köszi
2010. nov. 14. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Lady Ann szemcerka,Jollie France szemhélypúderek...na lassan csak összejön:)
2010. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szeretnék venni egy alapozót, csak fogalmam sincs melyik lenne a megfelelő árnyalat:(
2010. nov. 14. 13:47
 8/13 anonim ***** válasza:

:)Na konktéum:)Szóval!Hát elég nehéz kiválasztani a tökéleteset.De gondolom tudod te is,azt mondják hogy a nyakon kell vagy arcon megnézni,de azért valljuk be elég érdekes a bolt közepén az ember fejére keni 8 szint.Azt hallottam hogy a csuklo belső része az ami a legjobban hasonlit az arcbőrhöz nem pedig a kézfejé.Szerintem a csoklodon belül kend fel az alapozot ugy h egy egy pöttyöt egymás mellé teszel a különbözö szinekből lehetöleg sorba h tudd utána hmeliky volt jo(pl világostol sötétig)szépen elkened(de ne érjene össze)majd kimész a neon fények alol(én kiszoktam menni az ajtohoz majndem)mert ott van a természetes fény.Eddig ami bent jo volt az utána természetes fénynél tuti nem.Szóval ott nézd meg hogy melyik ami legjobban passzol a bőrödhöz.

A miss sporty so matte pl 3 árnyalatban kaphato na annál kétlem hogy összekevernéd a szineket.(Ha ez nem jön be)akkor probáld ki a maybelline-nél ugyanígy(azért azt kitudod majd szürni hogy pl utolso 3 vagy első 3 árnyalat tuti nem a te szined,mert ha mondjukm fehér a böröd alapbol kizárhatod majd a legutolso pár szint,ilyenkor kezd a világosaktol.Azért ajánlottam kezdetnek ezeket mert nem drágák és mégis jók,nem mindegy h egy loreal 5000 fotintosnál nyulsz mellé.Előbb próbáld ki ezeket.

2010. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon szépen:). a bőrön az nem fehér,olyan közepes. nyáron pedig jó barna:D. kb mennyibe kerül a maybelline?:)
2010. nov. 14. 14:03
 10/13 A kérdező kommentje:
bőröm*
2010. nov. 14. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!