Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitaminok segitik a...

Milyen vitaminok segitik a hajnövekedést?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék külömböző tablettákat szedni hajnövesztésre, inkább gyümölcsök, zöldségekből szeretném bevinni a vitaminokat, csak nem tudom melyek azok a vitaminok amik segitik a hajnövekedést, erősitik a hajam. jó lenne ha megnőne egy picit, hogy a végeit letudjam vágatni, mert kezd nagyon töredezni, s ez is gátolja a növekedésben. Amugy régen nagyon szépen nőtt a hajam, de kb egy éve elkeztem vasalni, azóta alig nőtt, nem tudom ez mennyire befojásolja, nyár óta viszont már csak ritkán vasalom a hajam, csak ha nagyon rosszúl all, de mégsem akar nőni :( nem tudom mit tegyek, tanácsokat várok, előre is koszi :)
2010. nov. 14. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
B-vitamin, cink. F-vitamin hajhullásra jó.
2010. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sörélesztő tabletta. nekem 1 hónap után kezdett hatni, nagyon gyorsan nő a hajam. bioform márkát szedem
2010. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!