Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes anyagokból...

Milyen természetes anyagokból készült arckrémek vannak?

Figyelt kérdés
Olyan, ami hatásos, ugyanakkor nem méregdrága.
2010. nov. 15. 08:11
1 2
 1/12 henrikzoon ***** válasza:

Nézz szét egy fodrász, illetve kozmetikus cikk boltban, a professzionális termékek is elég kedvező árakon kaphatóak.

pl: [link]

2010. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ilcsi.com
2010. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
off: hol lehet ilcsi termékeket kozmetikuson kívül venni??
2010. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
kaka
2010. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem leordított a bőrgyógyász, hogy ilcsi kozmetikomot használok.. Növényből készül. Növény=allergén.

Felírt nekem egy az én bőrtípusomnak megfelelő patikai készítményt és bevált. :)

2010. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez azért nem érv...

A növényeket meg is esszük!

Üdv a bőrgyógyászodnak!

:D

2010. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig sok igazság van benne..

,,A rovarbeporzással szaporodó, színes virágú nyári-őszi növények pollenjei érintkezés útján válhatnak ki allergiás reakciókat. Tüneteket okozhat a rózsa, a ciklámen, az írisz, a dália és a krizantém. Kontaktus esetén, rövid időn belül tüsszögés, orrfolyás, kötőhártya-gyulladás, de akár fulladás is jelentkezhet. Ki gondolná, hogy a szobanövényként ismert buzogányvirág illóolaja is képes allergiás tüneteket kiváltani? Az oroszlánszáj, ismertebb nevén tátika, szintén okozhat kellemetlenségeket. "

Én nem eszem virágokat, de ez csak egy kis ízelítő volt a sok allergén növény közül. Jobban hiszek a bőrgyógyásznak, mint Ilcsi féle rózsás meg isten tudja milyen növényi kencéknek.

De persze mindenki azt használ, meg abban hisz amiben akar.

2010. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdező természetes anyagokat kért, a legjobbak gondoltat ajánlottam. Hallott már a bőrgyógyászod és te a MagyarBrands /Superbrands/ márkákról?

Persze természetes, hogy egy bőrgyógyász nem fog természetes dolgot ajánlani. Neki egészen más az érdeke...

Az allergizálásról csak ennyit: (!)

"Nézzük például a ma divatosan kiátkozott parlagfüvet! Ha a világon mindenki megtudná azt, amit az indiánok közöltek a franciákkal, jelesül, hogy a parlagfű, mintegy csodaszer minden betegségnél visszafordítja és normalizálja a szervezetben zajló rendellenességeket, azaz a betegségeket, akkor senki nem venne gyógyszert..."

Szép napot!

2010. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak példának okáért, mi mindenből készülnek arckrémek, krémek, testápolók:

szőlő

szilva

barack

meggy

naspolya

sütőtök

alma

aloe

citrom

fahéj

menta

paprika

paradicsom

rozmaring

torma

vadgesztenye

csalán

berkenye

birsalma

petrezselyem

levendula

stb.


"szépítő természet"

:D

2010. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lenne az érdeke egy bőrgyógyásznak, aki mellesleg Magyarország egyik legjobbja, hogy alaptalanul vádolja az Ilcsit... Én a rózsás érzékeny bőrre való ilcsi arclemosót használtam és teli lett kis hólyagokkal az arcom... 3 hónapba telt mire eltűntek. ,,A természet szépítő ereje" ugye?
2010. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!