Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Furcsa pirosas folt jelent...

Furcsa pirosas folt jelent meg az arcomon. Mi ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra az arcom bal oldalán az állammal egy vonalban egy kb. 1 cm átmérőjű pirosas, kör alakú folt jelent meg, azon a kis részen kiszáradt a bőröm és zavart, szóval lekapartam a kiszáradt bőrdarabkákat, így már csak a pirosság van ott. Mitől lehet ez? Vagy egyáltalán mi ez? Nagyon zavar, mert sehol máshol az arcomon nincs feltűnő bőrhiba, és pattanásos sem vagyok. Már bekentem teafaolajos krémmel, de nem tudom, hatni fog-e rá.
2010. nov. 15. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, a teafaolaj tovább szárítja, az egyáltalán nem jó rá!

Javaslom menj el kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz, ők meg tudják mondani mi lehet az...lehet vmi allergia vagy érzékenység...stb.

egy kozmetikus.

2010. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!