Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordjam másképpen a hajam?

Hogy hordjam másképpen a hajam?

Figyelt kérdés

Már nagyon meg untam hogy mindig ki engedve hordtam a hajam!!

Szeretnék változtatni !!!

Hosszúkás arcom, van frufrum , szeplős vagyok , kicsit hosszú az orrom . kicsit kifelé göndörödik a hajam , barna haj , barna szem , kicsik a szemeim , húsos a szám , alacsony a homlokom , picikét hosszú az állam , görbe szemöldök .

ilyen hajam van nem pont ilyen de hasonlít: [link]

Van ötletetek hogy hogyan tudnám másképp a hajam?

A válaszokat előre is köszönöm !!!


2010. nov. 16. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

oldalt lazán befonva, vagy csak összekötve oldalt? mondjuk egy olyan hajgumival, amin van valami dísz? Ha ezt választod, akkor szerintem hagyj meg lazán 1-1 tincset oldalt, a füled tövenel leengedve...olyan tincset, ami nem túl hosszú, nem lóg lejjebb az arcod lenti vonalánál.

ha alacsony a homlokod, biztosan jól áll ha a frufrud hátraűzöd.

vaaaaagy.... marad leengedve, csak 2 oldalt a fejtetőtől a füled kezdeteig megfogod a legszelső tincset, es hátrafele tűződ úgy, h a választek megmaradjon. Az nagyon bájosan hat, en is sokszor hordom úgy.

remelem segítettem!

20/L

2010. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm szépen sokat segítettél..=)
2010. nov. 16. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Göndören, hullámosan, ha kiskorodban hosszú hajad volt, meríts onnan ihletet. Anyám aztán kiélte magát a fejemen anno. :D

Fejtetőn copf. Vagy parkettafonás. Két copf, olyan Disney-chanel stílusban (bocs, annyira nem ismerem őket, de valamelyiken láttam ilyenfrizkót)

Vagy amikor egyre több tincset fogsz a hajgumikkal és a copfot is párcentinként összekötöd.

Most így ennyi. Esetleg vágass valami más fazont, ha unod. Ja meg YTon van csomó, csak utánozd le. (hair tutorial)

2010. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi...
2010. nov. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!