Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú (festett) hajú lányok!...

Hosszú (festett) hajú lányok! Ti mit használtok hogy fényes és selymes legyen a hajatok?

Figyelt kérdés

Centiben már elérte a 30-as hosszúságot és nagy kínokat élek át minden hajmosáskor, mert idágig

akármilyen sampont és balzsamot használtam, nem tudom kifésülni és teljesen gubancos. Most Schauma-tól használom a "Fényes haj-UV szűrővel"...de ez sem az igazi :( HELP, plííííz. Thx


2010. nov. 18. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
franck provost balzsamját használom, a narancssárgát... kiöblítem rendesen, és tökjol ki lehet fésülni tőle.
2010. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sampon: [link]


hajpakolás: [link]


és semmi probléma a hajammal, a hajpakolás nagyon puhává, és könnyen fésülhetővé teszi!:)


22L

2010. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Az előző kommentálónak nagyon jó a hajpakolása,amit ajánlott én is használtam.

Igazából az van,hogy neked is már nagyon hosszú hajad van és nem elég a sima balzsam.Vagyis nekem vagy zsírosodott tőle a hajam vagy úgy beszívta,mintha nem is tettem volna rá.Én most ezt használom.A képen amit át küldtem az utolsó(5.):

[link]

Igazából ezekből a termékekből mindegyik jó,de én csak ezt használom,mert nagyon jó.

Festett szőkéből lettem festett barna és nagyon tönkre tette a hajamat a szőke. Véletlen próbáltam ki ezt egyik barátnőmnél és nagyom jó.900 és 1100 ft között szokott lenni.Könnyen fésülhető,puha tapintású és fényes lesz tőle a hajam.Nélküle nem megyek sehova sem :)

2010. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jah azt azért még hozzá kell tennem,hogy hajtípus függő is,mert én is nagyon sok mindent kipróbáltam. A legdrágábbtól a legolcsóbbig,mire megtaláltam ezt. :)
2010. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Nekem vastagszálú a hajam, nem igazán zsírosodik. Mániás itthonfestős vagyok, ez egy kicsit megviselte a hajamat. De ez volt az utolsó itthonfestésem, nagyon macerás már magamnak bekencézni....
2010. nov. 18. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekem is vastagszálú a hajam, és régen olyan tapintása volt, mintha nem is tudom, drót hajam volt:P


nekem az a pakolás tette rendbe amit belinkeltem, évek óta használom, és tutira ennél maradok:) de azok is jók amiket a többiek linkeltek be.:)

2010. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
illetve amiket a 3. linkelt bocsi:P
2010. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mézes hajpakolást! 600-1000 ft. értékben lehet kapni már jobb minőségűeket.

Én is így voltam vele mint te, kérdező, de a hajpakolás komolyan csodát tesz. Azóta sosem kócolódik a hajam, ha bekenem vele.

2010. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ricinus olajos pakolás! (Ha teszel bele tojást és mézet, még jobb).
2010. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is festetem már régóta a hajam és nagyon száraz volt, de most nagyjából megvagyok elégedve vele mióta ezeket használom.

Sampon: L'oreal méhpempős, aztán bepakolom placentás hajpakolással( [link] utána csak simán leöblítem vízzel, esetleg rakok rá egy kis balzsamot. Most jön a legjobb: L'oreal méhpempős ápoló szérum, nem kell kimosni és tényleg nagyon szép lesz tőle a hajam.

2010. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!