Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen édességet ehetek,...

Milyen édességet ehetek, amitől nem leszek pattanásos?

Figyelt kérdés
Már kb. 1hónapja nem eszek semmi nasit és nagyon szép lett az arcom, viszont már nem bírom édesség nélkül. Csoki, magvak kizárva. Mi az ami nem árt?
2010. nov. 18. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Müzli? Sós sütemények? Esetleg perec.
2010. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt gyümölcsök.
2010. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kemény cukorkákba nincs zsír szoval cukrokat ehetsz.

Meg müzliszeleteket...vagy egyér krémtúrót,joghurtokat...

2010. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A méz nagyon finom, torokfájásra szuper, nem hízlal, és kevés is elég belőle! Isteni!
2010. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, a méztől pont, hogy kipattogzol. Sőt, a méznek igen erős allergizáló hatása van, nem ajánlom, max tényleg csak akkor ha fáj a torkod. Krémtúró, müzli Danone Édesfehér yoghurttal.
2010. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
esetleg valami gyümölcsös-túrós sütiket...én pl. imádom:p
2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sosem pattogzódtam ki a méztől. Igazából senki, akit ismerek. Evvan. Ráadásul allergiás sem lettem rá, de még csak nem is hallottam ilyenrőlXD
2010. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok a mézre. azt mondják, ez a pollenallergia keresztallergiája (az egyik). a pollenre (parlagfű pollenjére gondolok) meg ugye minden 4-5. ember allergiás, ez tény.
2010. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát itt mindenki hülye 😅

A keménycukorba hiába nincs zsír, a cukrok szénhidrátok okozzák a legtöbb pattanást

Na meg a joghurt krémtúró, a tejtermékek is pattanást okoznak

Édesség sehogy se túl jó pattanásos bőrre, de mértékkel ehetsz csak ne gyakran és ne sokat

2019. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!