Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korodig volt pattaná...

Hány éves korodig volt pattanásos az arcbőröd, és hogy mulasztottad el?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és még mindig olyan csúnya az arcbőröm, és így a szalagavató és tablófényképezés közeledtével tényleg nagyon zavar :(

17/L


2010. nov. 19. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves vagyok, és nekem is még mindig pattanásos az arcom, bár amióta megtanultam kezelni (mi tesz jót neki, mi nem), azóta egyre kevésbé. Ezt javaslom neked is.
2010. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves vagyok, szerencsére már csak akkor van egy-két pattanásom ha megjön a havim, azokat Aknesol pattanástalanítóval kezelem. Nekem nagyon jó.
2010. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csúnya volt ilyen idősen, bőrgyógyászhoz mentem, aki Roaccutan-t írt fel, nagyon hatásos gyógyszer, csak ősszel-télen lehet szedni, mert fényérzékeny. Több hónapos kúra kell, de megéri. Legalábbis nekünk a családban bevált.
2010. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok és még mindig pattanásos, bár szerencsére nem nagyon látszik. Kezelem naponta.
2010. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok. Tinikoromban nem voltam pattanásos 18-20 közt kezdődtek nekem, de akkor nagyon csúnyán:S Indén januárban elmentem bőrgyógyászhoz, mert már mindent kipróbáltam, de semmi nem használt, csak ideig óráig. Fel írt nekem két kúra Zyneritet, márciusra egy darab pattanásom nem volt.
2010. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

nekem a terhességtől múlt el,előtte nagyon pattanásos voltam,persze nem ajánlom,hogy ezért ess teherbe,csak azt mondom,ha eljön az ideje,van esélyed rá,hogy ettől elmúlhat

persze van akinél fordítva van,és még több pattanás lesz...

egyénfüggő...

amúgy sokat tehetsz a garnier pure active bőrradírral is a bőrödért,nekem ez is nagyon bevált!és párom imádja az illatát a bőrömön

[link]

2010. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel elmulasztani: a csodaszer neve Tenutan. Mellette naponta tisztítom az arcom.
2010. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!