Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor jó pattanások...

Most akkor jó pattanások ellen az élesztő vagy nem? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan kell alkalmazni,pakolásként,vagy megenni?Mennyit?
2010. nov. 20. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó!
2010. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, boccs.. nem is olvastam a többit! Enni kell, de pakolásként is alkalmazhatod! reszelt alma, élesztő, méz! Az tök mindegy mennyit teszel bele, mert úgysem árt. Én régen nagyon szerettem az élesztőt, bevágtam egy egész zacskóval! De állítólag egy kis darab is elég.
2010. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pakolásként is lehet alkalmazni és meg is lehet enni.pakolásként úgy kell használni hogy egy nagyok pici tejjel elkevered hogy kenni lehessen és felkened az arcodra.azt gondolom tudod hogy hogyan kell megenni.
2010. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire problémás a bőröd. Én ehettem, ihattam, kenhettem az élesztőt, nem használt (és még rosszul is lettem tőle, mert nem szeretem az ízét).
2010. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb mennyit egyek belőle?Mekkora darabot?
2010. nov. 21. 08:12
 6/6 anonim válasza:

Egy egész élesztőböl kb.a negyedét, és nekem màr 4 nap alatt segített...de ne mindennap egyél mert akkor elszaporodhatnak a bacik . Inkàbb csak egy héten 3x;-)

16/L

2011. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!