Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek sikerult ricinus olajjal...

Kinek sikerult ricinus olajjal a gyorsabb hajnovesztes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy utánaolvasgattam, sok emberkének használ, de nekem nincs hozzá türelmem... Felkenni, több órát fenn hagyni, mindezt hetente kétszer-háromszor, és utána legalább háromszor samponozni... >.< Én elhiszem, hogy használ, de nem az én idegeimnek való xD

Ha Neked sem tetszik majd, akkor ajánlom a kovaföldet, nekem az használ! :D

2010. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én használom heti kétszer,és szerintem puhább lett a hajam meg nőt is.Sajnos a hajamat a sok festés meg a dauer nagyon tönkre tette de a ricinus olaj meg a pakolás segített sokat.Én éjszakára szoktam feltenni és reggel lemosom.
2010. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátnőm használja...este felteszi...reggel lemossa...minden egyes hajmosásnál...és nagyon gyorsan nőtt a haja...két hónap alatt 5cm-t...és annyira gyönyörü és szép haja van...annyira egészséges h nemigaz...megéri...csak hát én se vagyok már hozzászokva a reggeli hajmosáshoz....
2010. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Hat bizony nekem sem lenne turelmem hozza.

2010. nov. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!