Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolást, balzsamot,...

Milyen hajpakolást, balzsamot, kondicionálót, sampont ajánlanátok barna száraz hajra?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat vasalom a hajam, és megszeretném előzni hogy tönkremenjen. Olyat keresek ami édes illatú, pl kókuszos vagy vaníliás, és ami tényleg hatásos, amitől fényes és puha lesz a hajam! Tapasztalatok, nevek és árak jöhetnek :) Köszi
2010. nov. 21. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt a problémám és nagyon sok mindent kipróbáltam. Mégis a legolcsóbb jött be: avon naturals mandulaolaj és avokado balzsam száraz és töredezett hajra kb 400 ft egy próbát megér neked is. Szép selymes lesz utánna a hajad
2010. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Herbal Essences hidratálom jött be nagyon:)finom kókusz illatú:D sampon-balzsam kb: 1500 Ft.
2010. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előzőhez hozzá fűzném, hogy a herbal esences ne törj le sampon a neked való! még az illata is olyan amilyet te szeretnél, és tényleg olcsó, én 1200 ftért vettem a sampont és a balzsamot együtt, a rossmanban.
2010. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!