Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány centi a hajad a fejed...

Hány centi a hajad a fejed tetején?

Figyelt kérdés
Azt is írd meg, fiú vagy lány vagy!
2010. nov. 23. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb 3-5, nemtom mert magamnak vágtam és direkt változó hosszúra, de csak felül ilyen, oldalt és hátul meg nyírva van. 23/L
2010. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 50 centi lehet most. :) Derekam tetejéig ér a hajam.

20/L

2010. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lemértem nagy kínok árán. 62.5 centi (+/- 1-2 centi, a lényeg, minimum 60 centi.), a fenekem verdesi. Lány vagyok.
2010. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akinek ilyen hosszú, mi titka? Mit kell enni milyen sampon a jó?
2010. nov. 23. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én semmi extrát nem csinálok vele. Nyáron a száraz melegben nem nagyon vasalgattam, és így nőtt meg. Garnier Fructis sampont és balzsamot használok, L'Oreal hővédőt és Avon-os hajvégápolót. És nem nagyon hajszárítózom, még télen sem.

2010. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

de bonyolult ezt megmérni :D am olyan 50-55 centi.

nem csinálok vele semmi különöset, elég egészséges, gyorsan növő hajam van. egyenes, szóval vasalni nem kell, ha nem muszáj, nem szárítom meg, de nem érzem, h bármi baja lenne a szárítástól. mióta frufrum van, kb 4 havonta muszáj vágatnom, mert addigra az államig ér a frufrum, de egyébként félévente elég lenne.

2010. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

115. :) Leér a combom tetejéig.

21L

2010. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kb. 55 cm, hátközépig ér, szőke és egyenes.
2010. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a fejem tetején kb 10cm, leghosszabb részek meg vagy 35 cm :D muszáj ilyenre, mert nagyon sok
2010. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 62.5-es vagyok. Nincs különösebb titka annak, hogy miért ilyen hosszú. Bizonyos időközönként 1-1 centit visszavágok a végéből, frissítés gyanánt. Amúgy egészséges a hajam. SOHA nem festettem, nem használok hajvasalót, hajszárítót is csak télen, ha nincs elég időm arra, hogy magától megszáradjon. Mikor hajszárítót használok akkor sem szárítom meg teljesen, kicsit nedvesre marad, hogy magától száradjon meg teljesen.

Hajgumit csak akkor használok, ha nagyon muszáj (főzés stb) mikor idegesít, hogy lóg a hajam csak LAZÁN felcsatolom.

Kozmetikai termékeknél igazából nem nagyon van olyan termék, amivel nagyon meg lennék elégedve és ezért huzamosabb ideig használnám. Talán a Nivea samponok és a Garnier samponok azok, amelyekkel viszonylag meg vagyok elégedve és sűrűbben vásárolom őket.

2010. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!