Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszálaim végének 80%-a...

A hajszálaim végének 80%-a kétfelé áll. Vágás?

Figyelt kérdés
Nem sok, igazából csak egy-két centit kéne szerintem levágni, mert csak az utolsó 3-4 miliméterek néznek ki durván. Utána gyorsabban nőne igaz?
2010. nov. 23. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vágás, mielőtt továbbtörik! :O

De az kamu, hogy a vágástól gyorsabban nő a haj, csak feltűnőbb. Akinek folyton rövid haja van, és folyamatosan vágatja, annak is ugyanannyit nő a haja, mint annak, akinek a háta közepéig ér, csak mivel rövidebb, annál feltűnőbb, hogyha vágás után nő 3-4 centit.

2010. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azért gondoltam hogy gyorsabban nőne, mert a haj ugye ott lélegzik. és ha kicsit visszavágom, szerintem "felszabadulnak" a szálak hogy végre nincsenek eltörve :D:D de akkor ez lehet hülyeség :) lényeg h egészséges legyen!


de félek, mert az én hajam eléggé meg van szedve... hogy tud a fodrász mindenhonnan csak 1-1 centit levágni?:S

2010. nov. 23. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, úgy, hogy megmondod neki, hogy csak 1-2 centit vágjon :D Elvégre ez a dolga!

Első voltam :)

2010. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ja, én még olyanról, hogy a hajszál ott lélegzik, még nem is hallottam :O Na, művelődök egy kicsit... *már guglizik*
2010. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vasalom a hajam,és ezért törik,nem tudom nálad így van e.

Nekem a fodrászom mindig annyit vág a hajamból amennyi része töredezett.akár 1-2cm akár 5cm.

sajnos vágás..:S

2010. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nő jobban, mert nem törik le. Igazából ugyanannyit nő, csak ugye így jobb eséllyel meg is marad az a hossz. És vágasd le, mert igénytelen és csúnya. Sajnos nekem két tincsem van agyontörve, de az teljes hosszában és nemtom mitől. :S Azzal viszont tényleg nem lehet mit tenni. :D
2010. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp vágasd le, mielőtt feljebb törik.

Amúgy igen, hülyeség, hogy ott lélegzik. :) Nem tud lélegezni, és nem befolyásolja a hajhagymák által meghatározott növekedési ütemet, hogy a vége milyen. Viszont ha nagyon törött, akkor egy idő után nem lesz hosszabb, hiába nő, mert visszatörik.

2010. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!