Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington Sleek and Curl...

Remington Sleek and Curl S1051, vagy Remington Shine Therapy? Melyiket vegyem? Melyik jobb es miert? Gondoriteni is szeretnek. Mindegyikkel lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Remington S1051em van, de inkább Shine Therapyt vennék, bár ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, nem roncsolja nagyon a hajamat és én is szoktam göndöríteni vele.
2010. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is 1O51em van, elégedett vagyok vele. Plusz ez háromszoros védelmet nyújt (teflon, turmalin, kerámia), míg a shite therapy csak kerámia (vagy teflon, de csak egyik) meg az az avokádós cucc, ami sokak szerint nem tesz jót a hajnak és van, aki nem is érezte az illatát.
2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Remington s1051-em van. Januárban, mikor vettem, én is a 2 hajvasaló között vaciláltam.

Végül is örülök, hogy ezt választottam. Mert ezen van turmalin bevonat, ami csökkenti a haj elektromos töltöttségét, míg a shine therapyn nincs. [nekem alapból nagyon "elektromos töltöttségű" a hajam... mikor olyan hajvasalóval [imetec belissima b25] vasalták a hajam, amin nem volt turmalin, akkor nagyon csúnya volt...így szép, és nem elektromos töltöttségű]

Amúgy rengeteg hajam van, és nagyon göndör, fodrászadban 2en vasalták egyszerre, és másfél óráig tartott, én magamnak 1 óra alatt kivasalom :)

És szögegyenes lesz. A következő hajmosásig [ami nekem 1 hét] szép egyenes a hajam. [persze, nem olyan, amilyen 1. nap...nadehát, szerintem érted :D]

2010. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!