Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Majdnem vállig érő szögegyenes...

Majdnem vállig érő szögegyenes hajam van. Esetleg valami bevált ötlet, praktika amivel holnapra szép hullámos hajam lehetne?

Figyelt kérdés
Ha ez segít valamennyit most mostam meg tehát még vizes, szóval ilyen ötleteket is szívesen várok :)
2010. nov. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fond be, és aludj fonott hajjal :]
2010. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziaaa. :D

Remélem még vizes. :D

Fogj pár papírtörlőt. éstudod így sodord össze. :D kb cigi vastagságra. :D Ragd a hajad végéhez, és csavard rá fel, majd ott fent kösd meg a szalvéta végével. :D tuti módszer, écs tök szép lesz, csak reggel kicsit bontófésűvel fésüld át, h ne legyen kócos. (:

16/L

2010. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,válaszod már későn jött de esetleg megtudnád mondani, hogy nem fog tőle nagyon összeugrani a hajam??mert ugye elég rövid és attól félek, hogy ha ez a papírcsíkos módszer nagyon apró göndör tincseket csinál akkor felére is összemehet a hajam és az nekem már nagyon kicsike lesz.
2010. nov. 27. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziaa. :)

Utolsó vagyok. :D

Nekem is vállig érő hajam van, először énis így jártam. Huh durván nézett ki. :D

De ha hagysz kb 5 centit a hajad tetején (tudod, ne csavard végig) akkor jólesz. de az is segít, ha nem egész jelre hagyod bent, hanem kb csak 5-6 órát. :D

Ja, és előtte hajhabozd be, ha nem mondtam volna:D

2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii majd kipróbálom legközelebb. :))
2010. nov. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!