Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan melegítsem fel a hideg...

Hogyan melegítsem fel a hideg gyanta csíkot?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a két tenyerem között,de már egyszer,így próbáltam és amikor ráraktam az arcomra és utána letéptem csak ragadt az egész és nem vitt le semmit.Persze utána csipesszel szedtem ki.Egyébként X-Epil gyantacsíkokat használok bajuszra és szemöldökre.Ki használ még ilyet és nektek bevált?
2010. nov. 26. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
olyan gyanta csíkod van, amelyik kettesével össze van tapasztva? azt sokáig dörzsölgetni kell, aztán felrakni az adott helyre és ott is jó sokat dörzsölgetni. én egyszer vettem olyat, viszonylag jól kiszedte csak nagyon körülményes, nem szeretem. szerintem sokkal jobb a rendes gyantázó készlet, tudod a gyantamelegítős, nekem olyan van. de ha az arcodat akarod, akkor meg lehet venni arcepilátort, szerintem az lenne neked a legjobb.
2010. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,olyan dupla csíkom van.Azt nem tudod pontosan mennyi ideig kell melegíteni,mert én már tök melegnek éreztem,de még mindig nem szedte le normálisan.Talán Karácsonyra kérek egy arc epilátort.Amúgy az milyen és kb.mennyibe kerül?
2010. nov. 26. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

hát már nem nagyon emlékszek, elég régen vettem. de úgy emlékszek, hogy van valami leírása és én is az alapján néztem. meg fontos, hogy amikor felrakod, akkor is jó sokáig dörzsölgesd.


arcepilátorom nincs, csak tervezek venni, de itt egy link róla, olyan 6000-10000 Ft között lehet kapni

[link]

2010. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem is X-epil van pont fél órája gyantáztam a lábam :D

A kezem elég hideg szokott lenni úgy, hogy én radiátorra szoktam tenni, vagy a mosógép oldalához, hallottam olyat is aki a mikróba teszi, de az utóbbival inkább nem kísérletezem :D

2011. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!