Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz de mégis pattanásos...

Száraz de mégis pattanásos bőrre milyen termékeket ajánlotok (pl. olyanokra gondolok, mint Nivea, Neutrongena)? És van olyan termék ami eltünteti a miteszereket, mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt dobta ki a net a száraz de problémás börre:

[link]

A mitesezrtapasz segithet amenyiben jofajta,de a garnier pure aktiv miteszereltávolito börradiros arclemoso is jó (---ettöl a bör is tök puha és finom lesz.Tisttitásnak ez megfelel szerintem és akkor kéne valami hidratálo ami jo száraz börre de nem "termeli"a pattikat.


[link]

[link]

[link]

2010. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esélytelen vagy. Mintha az én bőrömet írtad volna le. Pont ilyen volt pár éve. Szerintem semmi sem segít rajta, nekem is egy kozmetikus rakta helyre a végén. Csak oda meg havonta el kell menni, pénz, idő...

ha van rá lehetőséged, akkor a helyedben tenném jobban tönkre a bőröm ezekkel a vackokkal. Nekem is a kozmetikusnál lett szépen elmagyarázva minimum hatszor, hogy a problémás bőr, mint szakkifejezés nem egyenlő azzal, hogy problémád van vele :) Az én bőrömre is valami egész fura szót mondott, hogy milyen. Szóval ha mást nem is, de egy olyan krémet tud adni neked egy kozmetikus, ami lehet, hogy drágább, mint amit linkeltek neked, de tényleg a te bőrödre van.

L/19

2010. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fura szó nem az volt, hogy szeborreás? Egyébként kíméletesen kell tisztítani, alkoholmentes arcvízzel például. És a Neutrogena arckrém szerintem nagyon jó. Egyébként kozmetikus, pakolások, radírozás, tisztítás, és igyatok sok vizet, mert az belülről hidratál.
2010. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!