Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Változhat a fejformám a...

Változhat a fejformám a fáradtság miatt?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam,hogy hova is írjam ezt a kérdést..melyik témába..

A lényeg: közepes hosszúságú hajam van és le szeretném vágatni viszonylag rövidre,hogy elöl fölállíthassam...

Egyik nap felállítottam és nagyon jól állt meg minden, másnap meg, amikor fáradt voltam azért nem állt jól, mert(szerintem) a fáradtság miatt kerekebb, puffadtabb lett az arcom...

lehet ilyen,hogy csak a fáradtság, kimerültség miatt pufadtabb az arcom?

17 éves vagyok...Nem fog ez eltűnni később?


2010. nov. 27. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy valakinek egyszer puffadtabb az arca, igen. Meg az is megváltoztatja az öszképet, ha karikásak a szemeid, ha ki vagy pirulva...stb

Mondjuk leginkább a szem körüli bőr és a szád változik, de az összképet az is nagyon meg tudja változtatni.

2010. nov. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha sokat alszom fáradtabbnak tűnök, viszont ha keveset,akkor pont az ellentéte...
2010. nov. 28. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor épphogy beesik, kicsontosodik az arcom. reggel van felpuffadva ugy igazán, és fél óra mire beáll normálisra. de ez egyénenként változó
2010. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!