Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Szerintetek milyen...

S. O. S. Szerintetek milyen festékkel fessem be a hajam, hogy elfedjem a jelenlegi arany árnyalatot, és hamvas szőke legyen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hónapban 6-szor voltam fodrásznál, szőkített (barna a hajam, de vörös lett,és hiába mentem vissza többször, mert azt mondta jó lezs,még mindig vörös,főleg,hogy utólag 7.13-at tett rá,ami arany.

Többet nem megyek fodrászhoz festésre.

Most világos arany-vöröses, olyan 9-10 színmélységű lehet.

[link]


Ilyesmi a sötétebb hajam, mint itt a 10.73-a szín.

A szőke pedig 1,5-2 árnyalattal világosabb kb.mint a 9.73,csak nem annyira rezes,inkább sárgásabb arany(melíros,azért két színű).


1. fedjem el eggyel sötétebb hamvassal,pl. 8.1,8.11. Azért sötétebbel,hogy ne szívja a hajam,csak fedje a vöröset.

Viszont így nem lesz szőke,max.sötétszőke.


2. fessem át egy nagyon világos hamvas szőkével,pl.10.1,10.11,11.1 stb. de nem tudom, hogy ez fedne -e vagy csak világosabb lenne a hajam? Múltkor átkentem egy 8.1-el, ugyan ilyen vörös maradt,csak világosabb.


Ha az elsőt választom,akkor még néhányszor át kell festenem, hogy világosítsam. Karácsonyra szeretnék már szép hajat.


2010. nov. 28. 14:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!