Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért? Miért? Miért? Bikinivon...

Miért? Miért? Miért? Bikinivonal-katasztrófahelyzet.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, szőke típus vagyok, normál szőrzettel

Sosem kellett szőrtelenítenem a combomat, mert pihék vannak rajta.

És a bikinivonalamat sem kellett, de a nadrág és a bugyi "kidörzsölt" ott néhány szőrszálat, azok kiestek, majd begyulladtak, visszanőve már sokkal erősebbek lettek, tehát le kellett szednem.

Mára 4 cm-es sávban kipattogzott a bőröm a bikinivonalnál.

Az hagyján, de szinte sebhelyes, az állandó szőrbenövés után barna foltok maradtak.


Kipróbáltam már MINDENT: borotva, gyanta, epilátor, krém..és a piacon található krémek 90%-át, meg hámlasztás, dörzsi...de semmi..már strandra sem megyek ki, mert olyan csúnya..

minden egyes szőrszál "alánő" a bőrömnek..


Megkeseríti a napjaimat...nagyon szomorú vagyok, segítsetek..


2010. nov. 29. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a megoldás, nálam ugyanez a helyzet :( Benőnek, begyulladnak... De nekem a lábamon is! :O
2010. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is begyullad a tüsző, és meg is dagad, iulyen kis csomó marad utána, ami piszkosul fáj. Ha nem bírom tovább, és kinyomom, amibe majd belehalok, akkor gennyes váladék távozik belőle!

Én sem tudom mit lehet tenni ellene!

Gyanítom, hogy nadrág, és bugyi nélkül kéne járnunk, az segítene!

2010. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem ha benő/begyullad akkor kinyomom.Ha nem sikerül kinyomni akkor kiszúrom tűvel és kibogarászom a szőrszálat :(

Tökéletesen folt mentesen be szokott gyógyulni.Neogranormonnal bekenem egy párszor :) míg gyógyul.

2010. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Én is tűvel szoktam sz*rakodni... :(

Szóval a Neogranormon jó? De az csak akkor arra, hogy a seb eltűnjön, ugye? Na, mindegy, ha eltűnteti, nekem már az is valami! :)

2010. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom,de nekem van egy praktikám amivel csökkentem egy picit.Mielött neki vágsz a borotvával,meleg zuhannyal puhitsd a bőrt egy 5percig h teljesen puha legyen,utána én borotvahabbal(női) bekenem és leborotválom.Utána meg jól átdörzsölöm testradírozó tusfűrdővel és le öblitem és nem húzok rögtön fehérnemüt hanem hagyom pihenni.
2010. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
+ szemöldök szedővel a begyulladt helyeken kiszedem elötte..
2010. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Minden szőrtelenítés után (történjen bármivel) bekenni körömvirág krémmel! De a rendes zöld tetős, azt hiszem herbamedicus a fajtája. Lehetőleg este szőrteleníts és éjszakára ne vegyél se bugyit se nadrágot. Így a krém be tud ivódni és a bőröd is tud pihenni.

Sokan utálják a hálóinget, de ilyenkor csodás...felül van ruha, alul semmi...

2010. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már mindent, mert nekem meg az egész lábszáram is olyan, nemcsak a bikinivonal... Egy bioboltos szerint ezek már hegek és nem lehet rajta segíteni. Strandra én sem jártam miattuk sokáig, de mostmár igen, Kicsit lekenem vízálló alapozóval, ami segít egy cseppet és szépen belegondolok abba, hogy mennyivel eltorzultabb és nagyobb testi hibákkal rendelkező nő vetközik bikinire.
2010. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Öcsém! Mennyi mazochista van itt! Tűvel piszkáljátok ki, Már a kinyomásba is féig belehalok!
2010. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én már arra is gondoltam, hogyha nem találok valami "természetes" megoldást, akkor elmegyek tartós szőrtelenítésre, és mélyhámlasztásra (vagy fordítva). Talán az megoldást jelent a barnás foltokra...


Körömvirágkrém? Hm..Most intézkedem.


Várom/a jelek szerint/ többen várjuk a további segítséget!!!!!

2010. nov. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!