Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet megelőzni, hogy...

Hogy lehet megelőzni, hogy pattanás nőjön belül a fülben? Úgy tud fájni és rossz, hogy hogyan kezeljem le, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Néha nekem is van. Én meg véletlenül mindig ki is kaparom és viszket és vérzik is néha nagyon, gondolhatod...


Szerintem 1 mosd a füled rendesen. Szappannal. Ha minden nap mosod, akkor nem kell minden nap a szappan elég 2-3 naponta is, vagy ha úgy érzed. Mert szárít...

2 tiszta fültisztítópálcikát márts bele sebalkoholba, vagy arctonikba amit az arcodon lévő pattikra használsz és azzal fertőtlenítsd le a füledben. És hagyd elmúlni. Ha naponta legalább 2szer jól lefertőtleníted így, akkor hamarabb elmúlik.


Ha nagyon gyakran van akkor esetleg orvoshoz menj el, bőrgyógyászhoz...


Mást szerintem nem nagyon tudsz tenni, de kíváncsian várom én is a többi választ.

2009. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 UM4 válasza:

nekem is volt, bedagadt tőle a fél fejem

fura volt, mert azt kérdezte a doki, hogy nem vagyok -e cukorbeteg

2010. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hú nekem is volt egyszer egy nagyon brutális nagy és fújj meg most is egy épp most kaptam le és most folyik a vér a fülemből :S
2011. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!