Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek (tapasztalat...

Mi a véleményetek (tapasztalatotok) a felvart póthajról?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül? hogy kell kezelni? mikor kell cserélni?
2010. dec. 5. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
undorító és drága.
2010. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Olcsóbb mint a keratinos, de tényleg undorító, akárcsak az összes póthaj. Nem is divat már.
2010. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
soha sem volt divat :DD
2010. dec. 5. 16:34
 4/16 anonim ***** válasza:

mint mindig most is leírom, én nem tudnék rá büszke lenni, hogy csak oda van biggyesztve egy halott haj...:S:S

na de nem ez volt a kérdés:)


fodrászomnak szinte a legjobb minőségű van, ugyan úgy kezeli, mossa, fésüli, mint az igazit. Nyilván azért a fésülésnél vigyázni kell kicsit:)

maga a haj 54.000ft volt (60cm), a felvarrás ingyen, mert a tanulója csinálta. 3 sorban van felvarrva! de azt mondta, hogy úgy kb. soronként 2500ft.


a lényeg, hogy, ha már csináltatsz, akkor szánj rá annyit, hogy tényleg csak nagyon jó minőségű hajat vegyél, mert fodrászom is egy rosszabb minőségűvel kezdte, és iszonyatosan utálta, gubancolódott, és kezelhetetlen volt.


22L

2010. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja de, kérdeztél véleményt is:)
2010. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
63%
A póthaj nem divat kérdése.Akinek eredetileg szép, hosszú haja van, az könnyen beszél, és az is szidja a póthajasokat, akinek nem tellik rá.Aki viszont hosszú hajat szeretne, annak mindenképpen jó választás. Nekem nyár óta varrott póthajam van.Rengeteg önbizalmat adott nekem, már képtelen lennék megválni tőle.Mindenképp ez a módszer a legjobb választás, a többi tönkreteszi a hajad!Nem jó sem ha hővel, sem ha vegyszerrel illesztik oda. A varrástól gyorsan nő a hajad, mert húzza a hajhagymádidat, és védi is a környező káros hatásoktól. Nekem 4500ért varrják fel, és 3 hónapot kibír. Úgy gondolom, ez megfizethető ár érte. A hajra pedig érdemes legalább 30-40 ezer forintot költeni, ha valóban jó minőségűt szeretnél..azt úgyis csak egyszer kell megvenni! Remélem tudtam segíteni!
2010. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

na éppen erről beszélek.hogy nem divat kérdése,mert aki hosszú hajat szeretne és nem nő meg neki akkorára igyis ugyis ehez kell folyamodni,és a hosszú haj szerintem sosem megy ki a divatból.és nőies meg minden.

nagyon köszönöm utolsó sokat segitettél:) annyit szeretnék kérdezni hogy a hajat te viszed a fodrászhoz,vagy ott van? :S

2010. dec. 6. 14:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Valaki más haját odapakolni az én fejemhez,.... hát bizarr. Fujj. Nehari, de engem taszít. Ha kopaszodnék vagy valami inkább parókát hordanék. Amúgy én még csak olyanokkal találkoztam, amiről messsziről visított hogy az pót. Pl ami tóth verának is van. Egyből ki lehet szúrni, hogy az póthaj, pedig ő biztosan drága helyen csináltatta jó minőségből.
2010. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan, de ha neked tetszik, akkor biztos jól fog állni.
2010. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
naa azt azért nem szeretnéém :S
2010. dec. 7. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!