Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek azok az arctisztítók...

Melyek azok az arctisztítók amiket használtok? Főleg 25 év fölötti nők válaszát várom.

Figyelt kérdés
Milyen márkájú, mennyibe került és hogy tisztítsátok az arcotokat?
2010. dec. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

avonos lehuzhatót és avonos iszappakolást használok,mostani katalogusban 1600 a 2 db

illetve szintén avonos tonikot,700 volt talán


ezeket leggyakrabban


amiket még szoktam havonta kb:

avonos mélytisztitó,kék szinű ezres körül van(felkened,elfehéredik,megszárad,lemosod)


rossman tisztitó zselé 400ft (csak felkened,maszirozod,lemosod)


ezek pár éve beváltak,nem változtatok

2010. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arctisztító gélt használok (felhabosítós-lemosós), ebből nincs fix kedvenc márkám, most éppen La Roche Posay van (3000 Ft körül van). Utána tonikot használok, ebből majdnem mindig Baleát veszek (kb. 500-600 Ft), utána jön a napszaknak megfelelő arckrém (Avon Solution, 1500 Ft körül van az ára). Használok arcradírt is néha, most Avonos van.

Kipróbáltam drágább termékeket is (Vichy, Clinique, Clarins stb..), de ár-érték arányban nem hozták a várt eredményt. A magasabb árkategóriában a Biotherm-et szeretem,de jelenleg nem engedhetem megmagamnak.

2010. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi műkencét, csak a bőrgyógyász által felírt patikai készítményt reggel és este.

25N

2010. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Garnier arctisztító tej kb. 1000ft... minden reggel nyomok egy vattakorongra belőle, áttörlöm, utána tonikkal ugyanez, aztán [link] aztán arckrém, VICHY NEOVADIOL arckrém.. kb. ennyi.

28/N

2010. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

26/l vagyok. Én az ilcsi termékeket használom. Arctisztításra fekete szappant ,kukoricás, csipkebogyó arcradírt használok illetve néha ichtiolos pakolást,és kövirózsa, csipkebogyó habkrémet.

a fekete szappan 50 ml 1500 ft a krémek,pakolást 30ml-es tégelyben veszem és 1000, 1300 ft körül vannak. 1 hónapig elég. Ezeket kozmetikustól veszem, bolti forgalomban nem kaphatóak.

www.ilcsi.com

illetve használok még forever aloe vera &propolisz tartalmú krémet 4000 ft körül van, de hónapokig elég, viszont csak akkor tudom megrendelni ha úgy van pénzem rá.

www.foreverliving.com

2010. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!