Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hámlik az orrom és mit...

Miért hámlik az orrom és mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem hámlott, ma vettem észre először és estére már nagyon csúnya lett. Használok heti egyszer bőrradírt. Lehet hogy a téltől van ez? Mit kenjek rá?
2010. dec. 6. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hámlani általában ezek miatt szokott: nyomkodás után, betegésg-sok orrfujás esetén, vagy télen ha kifújja a szél.

Én az Ilcsi Szoboszlói vizes krémet tudom neked ajánlani, ha nem tudsz beszerezni akkor esetleg gyógyszertárból körömvirág krém (de az előbbi jobb lenne)

Ilcsit kozmetikusnál vagy vaterán tudsz venni.

2010. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már kezd múlni, szerintem azért volt mert pár napja bekentem egy olyan krémmel ami nagyon kiszárította. Remélem nemsokára teljesen elműlik.
2010. dec. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!