Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oriflame vagy Avon? Melyik...

Oriflame vagy Avon? Melyik jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Honnan érdemes rendelni?:D köszii a válaszokat:)
2010. dec. 7. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

jópár éve használom mindkét félét, jóideig anya is volt mindkettőnél tanácsadó,igy anélkül rendelhettem h megnézzem az árát...


nekem az avon jobban bejött,oriflameből talán csak a kókuszos és a mézes tusfürdő amit szeretek,minden más avonos

és ráadásul avon sokkal olcsóbb

2010. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
AVON
2010. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy kozmetológus azt mondta, hogy ő nem kenne avonos cuccot az arcára... Azóta egy kicsit írtózom az Avontól... Minőségileg őszintén szólva egyik sem jó, talán az Oriflame egy hajszálnyival jobb. Pozitív viszont az, hogy nem használnak állatkísérleteket.
2010. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ha muszáj választani akkor legyen....hm...avon!!
2010. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Avon, mondjuk nyílván elfogult vagyok (Tnő vagyok), és már az említettek szerint az ÁR az, ami sokkal meggyőzőbb. Ezért nem is nagyon vannak Oriflame-es cuccaim. Van két kézkrémem, azoknak nagyon jó az illatuk, de hidratáltság szempontjából kb semmit nem érnek. Ettől függetlenül leköt, hogy jó az ilata:D
2010. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!