Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leégette a fodrász a hajam....

Leégette a fodrász a hajam. Ha igy járnál, le mernéd vágatni 2-3 centisre? (ami azóta nőtt az a 2-3 centi egyébként az egész le van égve.

Figyelt kérdés
ha fésülöm tövig lejön, ha mosom a vizzel folyik ki a hajam is.
2010. dec. 7. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos levágatnám 6-7 centisre, a többit meg akkor, ha még nő egy kicsit. A 2-3 centi nekem túl rövid lenne. Milyen hosszú volt amúgy?
2010. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vállig ért, utána le lett vágva állig érőre , azt hittem jobb lesz de ugyan ugy készvan.Most le lett vágva hátul felnyirt oldalt épp fül mögé teszem elöl meg oldalra fésülős hosszu frufrum lett, de annyir tönkre van menve hogy a fejtetőmön ahol "hosszabb" ott szürke a hajam. A sajátom sötétbarna,a töve az a 2-3 centi már olyan szép fényes de a többi... ha megfogom vizesen egy az egyben a kezembe marad.
2010. dec. 7. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel csinálta a fodrász?
2010. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en nem ertek annyira hozza, de szerintem fontold meg h levagod rovidre, mert igy lehet nem fog rendesen noni, meg nem is egeszseges, aztan nehogy kihuljon teljesen.
2010. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mivel csinálta a fodrász? és hol? (csk tapasztaatnak. én kiakadnék, de nagyon ha ilyet csinálna. ha lenne lehetőségem, még be is perelném. ez nagyon durva!!!!)


amúgy szerintem jó ötlet a levágás (vagyis más választásod szeintem nincs nagyon, ha nem akarok, hogy annyi legyen a hajadnak véglegesen. :S)

2010. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mitől égett le a hajad?
2010. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!