Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret kapszulát szedek és...

Sotret kapszulát szedek és nem nagyon látom az eredményt, ezen kívül két hatalmas betokosodott pattanás nőt az arcomra de lila színűek mit csináljak velük, mert kinyomni nem tudom mert nincs kis kivezető csatornája kis tűvel szúrjam meg?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válaszoljanak pls akik jártasak ilyen dolgokban vagy használták a sotretet vagy kozmetikus esetleg bőrgyógyász.
2010. dec. 7. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon inkább ne próbálkozz, mert lehet nem elég szúrni, és vágni kell, inkább menj vissza a bőrgyógyászhoz, főleg, mert lehet, hogy ez a gyógyszer miatt van és nem javasolja tobább szedni. Időponttal meg ne aggódj, mondd azt, hogy rosszul voltál tőle, meg mutasd meg az új fejeidet, szerintem elhiszik, sotret elég agresszív állat.
2010. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted hagyjam a sotretet a szarba?
2010. dec. 7. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb konzultálj a bőrgyógyásszal, addig ne.
2010. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húú nekem is pont ilyen volt és én hülye piszkáltam (utána kozmetikus rendbe tette) de ennek legalább 1hónapja és ott még mindig elég ronda az arcom!!

Szóval irány a kozmetikus!!

2011. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Petite curieuse válasza:
ÚÚÚristen!!! ki ne szúrd!!! azok nem pattanások hanem csomók!! ez a probléma h sokan összetévesztik a kettőt!! :( ez sajnos sokkal súlyosabb.. a pattanás az smafu :( báár az lenne csak nekem is!! Sajnos nekem sem nagyon változik (csak a szárazság van) és ez engem nagyon aggaszt!!! A legfontosabb, hogy ne nyúlj hozzá! Egy cipőben járunk :((
2012. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Petite curieuse válasza:
Ja... a rossz hír még annyi.. hogy rettentően lassan tűnik el.. és heget hagy maga után :(( egyszerűen olyan mint egy átok!!! és ezt kevesen tapasztalják... jönnek itt a pattanásokkal... hehe ... az semmi
2012. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sotretet ne hagyd abba, én végig szedtem egy féléves kúrát, kellett 1-2 hónap még látszott valami javulás, az elején még rosszabbnak tűnt. Kemény gyógyszer, de a doki nem véletlen írta fel! Nagyon jó, nekem azóta is szép az arcom és a mitteszerek meg a foltok is eltűntek az arcomról és a hátamról is.
2015. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!