Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlottok pattanásos bőrre?

Mit ajánlottok pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent próbáltam már a Clean & Clear-től kezdve a Fabulonon és a Vichy-n át a Clinique-ig.Nemnagyon használt egyik sem. :( Kérlek segítsetek!
2010. dec. 8. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Én anno tonikot használtam és sokkal rosszabb lett.
2010. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen eljársz kozmetikushoz, az sokat segít! Mindig figyelj oda, hogy rendszeresen ápold a bőröd lemosóval, tonikkal stb. Egy bizonyos márkától nem fog helyrejönni.
2010. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én perpillanat kozmetikushoz járok lámpás kezelésre, valamint Lubexyl oldat/szuszpenzió reggel-este :)

1 hónapja kezdtem bele és nagyon szép lett az arcom.

2010. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zineryt, de ezt csak az orvossal tudod feliratni. Én is mindent kipróbáltam, de csak ez az egy az, ami segített. Kicsit büdös, de ki lehet bírni. A szépségért szenvedni kell. :)
2010. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! sokat segítettetek!
2010. dec. 9. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy én eddig mindig csak kívülről érdekeltek az ilyen pattanás-témák, mindig csak olvastam a fórumokat az ezzel kapcsolatos témákkal, és amiket összegyűjtöttem és nekem is hasznomra váltak, úgy döntöttem, hogy elmondom Nektek is! Nekem alapjában véve szép bőröm van, ám ez nem volt mindig így. A fogkrémes dolgot egyszer próbáltam ki, de nagyon csúnya vége lett. Egy pattanásra kentem rá, s mire felkeltem begyulladt körülötte, és nagy darabokban elkezdett hámlani a bőröm. Lehet ezzel csak én vagyok így, de ezt nem ajánlanám!

Először is szerezz be egy arclemosót-nekem egy Clearskin-em van, amit ugye bármilyen Avon katalógusban megtalálsz, s nem is drága. Ha nem szeretnél vásárolni, akkor reszelt almával kenegesd át az arcod, ennek is olyasmi hatása van.:) A gőzölést tudom még ajánlani, ami annyiból áll, hogy vizet forralsz s fölé hajolsz 5-10percre. A vízbe rakhatsz citromot, vagy kamillát, amiknek gyulladáscsökkentő hatásuk van. Ha tejszínt vagy tejfölt kensz az arcodra, s 10 percig rajta hagyod,majd lemosod akkor sokat teszel a bőröd hidratáltságáért. Ha megtörsz egy tojást s rákened a arcodra a fehérjét (persze nem kell az egész tojás, csak ami ellepi az arcod). Ezt rajtahagyod, ameddig érzed, hogy nagyon húzódik a bőröd, majd lemosod. Ugyanígy a sárgájával is, az is nagyon jó hatású. Ha le szeretnéd radírozni a bőröd, mézet keverhetsz össze cukorral, szépen ledörzsölöd vele az arcod (egy kicsit megvizesítheted az ujjaid, úgy nem fájdalmas), majd pedig lemosod. Ettől bársonyos les a bőröd. Este lefekvés előtt tehetsz a arcodra mézet, ami nagyon jó hatású a pattanások ellen. Ha uborkacikkekkel áttörlöd a arcodat, a bőröd megtelik fontos tápanyagokkal. Ha élesztőt keversz össze tejjel (ezt akár minden másnaponta) nagyon jó hatással lesz a pattanások ellen!

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, hogy segíthettem. Nekem, mióta ezeket használom nincs bajom a pattanásokkal, csak néha jön elő egy-egy.:)

U.I.:Az arányokat, hogy miből mennyit rakj a pakolásokba, meglátod majd te is. Mindig annyit készíts,amennyire éppen szükséged van!

2010. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy leírtad ezeket! És énis elmondom mivel van nekem nagyon jó tapasztalatom! Karácsonyra kaptunk egy arc ionizáló készüléket. Egy kis szerkezet,amire egy tonikos tisztítókendőt kell rakni,és végig kell húzni az arcodon. 5 percig kell kezelni egy nap. Gyönyörűen tisztítja a gyulladt pattanásokat, és annyira sima lesz tőle az ember arca! Nagyon jó!!! azt,hogy mennyibe kerül,nemtudom, de 4-5 nap elég a látványos javuláshoz!:) csak ajánlani tudom! próbáljátok ki!
2011. jan. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!