Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! Van valami tapasztalat...

FONTOS! Van valami tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves tini csaj vagyok!

Nagyon küszködök a pattanás után maradt piros foltokkal!

Segítsetek!!Hogyan lehetne szép tiszta heg mentes az arcom???


Sok-sok választ tippet kérnék:)


2010. dec. 8. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Amúgy a Garniernek is van erre egy terméke, csak most nem jut eszembe a neve.

2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát aloe verát mondanám, de szerintem menj el bőrgyógyászhoz! én voltam nála adott krémet- Zineryt, Duac gél.., és azóta javul a helyzet (3 hét, de már 1 hét után látható volt a javulás)

18/L

2010. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen a válaszokta!!!:)
2010. dec. 8. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

én is voltam bőrgyógyásznál nekem is írt fel két fajta krémet. Nekem nem múlt el egyszerűen a pattanás a homlok részen ezért mentem dokihoz...az egyik krém amit felírt szárító a másik pedig gyulladáscsökkentő. Bizalommal fordulj dokihoz. Neked is felfog írni a problémádra megfelelő gyógykészítményt.

Én kozmetikusnál is voltam igaz csak 1x de a bőrgyulladás miatt kénytelen voltam dokihoz menni és nem bántam meg.

2010. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah és hozzáteszem még nekem pont a Garnier egyik terméke tette tönkre az arcom avagy gyulladt be:/

Persze ez nem törvényszerű mindenkinek más a bőre másképp reagál.

2010. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!