Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ma besütöm a hajam (loknik)...

Ha ma besütöm a hajam (loknik) akkor az mennyire marad bennt másnapra?

Figyelt kérdés
Reggel nincs sok időm . Szóval lehet valahogy tartósítani?(Lakkon kívül)
2010. dec. 8. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hát egyszerűbb lenne akkor nem túl nagy hajcsavaróval becsavargatni és úgy aludni. vagy az nincs? akkor nemtudom.. próbáld meg besütni azért, aztán holnap igazíts rajta, az nem vesz el olyan sok időt szerintem.
2010. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusú a hajad. Nekem két óráig sem marad benne, de ismerek olyat, akinek két napig is.

Az mindenesetre jó, ha előtte hajhabbal jó alaposan bekened (kicsit ragadni fog a hajsütővas, de nem para), és a besütött tincseket még melegen felcsavarod, és a csavarókkal alszol. Ha nincs hajcsavaród, akkor csak tekerd az ujjad köré és egy csattal rögzítsd. Reggel csak ki kell bontani.

2010. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen csavaró nincs...de kipróbálom a csatos megoldást
2010. dec. 8. 20:50
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 8. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb nekem reggel besütöm szép loknis és így délután felé már alig van lokni a hajamba:/ Hajtípustól függ ez.

Pedig én is odavagyok a loknikért♥;)

2010. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!