Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülők! Ti mit csinálnátok,...

Szülők! Ti mit csinálnátok, ha a 14 és fél éves lányotok csatos pózhajért könyörögne?

Figyelt kérdés

én vagyok az a bizonyoos láány xDD

kifizetnék mindent ami a póthajhoz kell a saját pénzemből,apukám bele is egyezett,de anyu nem hajlandó beadni a derekát.


azis kérdés lenne még h én hogyan tudnám rávenni anyukámat h beleegyezzen??


köszii az értelmes és segitőkész válaszokat ! 14/L


2010. dec. 9. 17:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocs... póthaj :D
2010. dec. 9. 17:43
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Rohadtul nem kell neked póthaj ennyi idősen.
2010. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
én is egyet értek anyukáddal:)
2010. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

És honnan van neked saját pénzed? Talán már dolgozol? Mert amit a havi zsebpénzedből teszel félre, azt ugyanúgy a szüleid adták, meg amit szülinapra, karácsonyra kapsz, azért is más dolgozott.

A másik meg, én sem egyeznék bele. 14 évesen inkább tanulj, hogy később legyen belőled valami, ahelyett, hogy ilyen felesleges hülyeségekkel foglalkozol, hogy póthaj. Majd szépen megvárod amíg megnő. Istenem...

2010. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne akarj póthajat, inkább növeszd meg.Tudom, hogy hosszú idő, de póthajat neee!:)

15/l

2010. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a póthaj undorító főleg ha láccik is hogy nem a saját hajad.

Amúgy hogyha anyukád nem engedi meg..nem hiszem hogy meglágyul a szíve.A szülők nem éppen arról híresek..:/

De azér próbálkozz!Drukkolok:)

13/L

2010. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
épp ma láttam egy veledkorú lánynak volt a buszon, és lehetett látni neki hogy felvolt téve, konkrétan kilátszott ahol felvolt téve- ocsmány volt!
2010. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Mért csináltok belőle ekkora ügyet?Ha lenne gyerekem és póthajjal érezné jól magát akkor beleegyeznék,főleg,hogy bármikor leveheti.

Aki meg azzal jön,hogy a szülei pénze..hú az az 1000ft aztán biztos földhöz vágja őket anyagilag.

Az igaz,hogy nem a legesztétikusabb,de majd rájön 10év múlva.Sok hülyeséget csináltam anno én is..:)

2010. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

18:13


aztán meg majd sír a pici lányod, hogy mindenki egy k.rvának nézi 18-19évesen.:) és persze, hogy annak nézi, már akkor elkezdik a hülyeséget, mikor még a tojáshéj a fenekükön van.


ha 14 évesen póthaj, akkor 18évesen mi lesz...??

2010. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja hogy nincs gyereked, akkor vegyük úgy, hogy úgy írtam, "ha"
2010. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!