Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó a Pantene XXL...

Szerintetek jó a Pantene XXL Color hajfestékek? Világosbarna hajam van és szeretném még jobban kivilágosítani, hogy szőke legyen!

Figyelt kérdés

CSAK olyanok írjanak,akik már tapasztaltak ebben a hajfestékben és tanácsot tudnak adni,hogy ha netán mégsem lenne jó ez a hajfesték,akkor milyent használjak!!!!

Aki válaszol,annak NAGYON KÖSZÖNÖM!!!


2010. dec. 10. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a palette xxl color,nem pedig pantene(az sampon és balzsam).Ha az amit irtam az jo hajfesték,de nem lesz pont ugyanolyan a szin mint ami a képen van.Tesom gyerekére jégszökét kenetk mindig,de sose szedi ki szép világosra,sőőőt még hasonlo árnyalatura sem.Viszont szép szine lesz.Én a palette color cream hamvas szökét használom.
2010. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!