Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a jobb? Ha...

Szerintetek melyik a jobb? Ha fel van kötve a haj, vagy ha le van engedve?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi,hogy melyik áll jobban,hanem h melyik tesz jobbat a hajnak.Mert hallottam már olyat,hogy nem szabad sokszor felkötni,de olyat is, hogy ha vállig érő hajat leengedünk,a vállhoz surlódva eltöredezik.
2010. dec. 10. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha lazán fel van kötve. A túl szoros nem tesz jót a fejbőrnek. A kiengedett haj pedig hamarabb koszolódik, jobban érik a káros külső hatások (uv, por stb.).
2010. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lazán felkötve szétcsúszik..

Szerintem változatosan a jó! :)

2010. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb kontyban, ha csak egy pálcikával van megtűzve. Ez roncsolja legkevésbé. Ha be van gumizva, agy idő után a guminál kezd törni, pláne ha rossz a gumi. Ha le van engedve, akkor a súrlódás nem tesz jót neki.
2010. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!