Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a pattanásokat VÉGLEGESEN?

Figyelt kérdés
Nagyon sok krémet próbáltam már de semmit!! beleértve az alapozokat is!! de nem volt eredményt. Késöbb rászántam magam a kozmetikusi kezeléshez és akkor sem volt semmi elment piros lett az arcom és még kelemetlen is volt mikor elkészültam akkor a kozmetikus aki csináltam az arcom meg mondta hogy mit vegyek egyböl megvettem reméltem eltünek majd a pattanásaim megvette és már legalább 1 hónapja használom ha nem több és csak annyit értem vele el hogy be sötétetik az arcom vele ha bekenem szóval nem tünteti el a pattanást és nem is halványitja el!! szóval már nagyon nem bírom valahogy el kellene tüntetni a a pattanásim csak nem tudom hogy mert semmi nem használom!! Aki tud segiteni az segitsen mert már zavar ez a sok hülye pattanás köszi elöre is
2010. dec. 11. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha annyira nagy a baj akkor bőrgyógyász mindeképpen.

Amúgy a vichy normaderm tri aktivot is használtad már?

Nem tudom menyit szánsz rá de a cliniyue-nek is van 3 lépéses tisztitó családja.Olcsóbb kaegóriábol itt a garnier pure is.


[link]


Erre mondják sokan h jó: [link]


Erröl is hallottam hogy jó: [link]


Érdemes még ezek körül kiprobálni,mert nem mindegy h bőrgyógyászhoz kell e meni vagy megtudod oldani otthon.

Van akinek csak emiatt felirnak fogamzásgátlot(ami ha még nem szedsz nem a legjobb csak ezért,mert mégis hormon.)

2010. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se múltak el a pattanásaim pedig voltam kozmetikusnál aki bőrradírt javasolt. Megis vettem a Loreal bőrradírját nem használt. A bőröm ráadásul gyulladt volt. Nemrég elmentem bőrgyógyászhoz (időpontot kell kérni) írt fel nekem kétféle krémet. És most úgy látom javul az egyik krém 6-8 hét múlva hozz csak javulást nekem már most láthatóbb az eredmény. Én inkább már orvosra bízom magam. Szerintem tedd te is;) Engem is nagyon zavarnak a pattanások főleg lány létemre. Bátran keresd fel a dokit:)
2010. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj h sokan azt hiszik h 1 alkalom a kozmetikusnál és megtörténik a csoda... Pedig nem így van, a kozemtikus ki tudja nyomni a pattikat a pórusaidból de kb 3-4 után azok újra megtelnek és a probléma ugyanaz... + veszel nem tom milyen és hány db krémet és várod a csodát...

A probléma megoldásához: havonta nyomkodás kozmetikusnál + radírozás hetente + szappan, és gyulladáscsökkentő krém naponta... Erre a legjobbak az Ilcsi krémek sztem...

Mellékesen az is lehetséges h a pattanások vmilyen belső probléma jelei. De erről így látatlanban nem sokat tudok írni! Foggyassz sok ásványvizet(ne cukros üdítőket) és kerüld a csipszeket és csokikat...

2010. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok...volt egy kutatás a tv-ben hogy nagyon sok csokit ettek az emberek akik meglettek bizva vele és arra jutottak,persze orvosi felügyelet melett ment az egész h önmagában a csokitól nem leszel pattanásos.A sós dolgoktól inkább.Amúgy én napi 3 téblát eszek meg átlagban és nem vagyok pattanásos,szóval nagyon egyén függő a dolog.

Nem kell feltétlen elhagyni a csokit,max kerülje a mogyorosat,az olajos magak miatt.

2010. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én pedig a 2. vagyok. Én étcsokit eszek legalább 2 hónapja de napi 3 kockát csoki nélkül nem bírom ki:) szóval nem kell lemondanod róla:)
2010. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3.ik vok! csoki alatt én se a jó minőségű csokik elhagyását gondoltam, hanem a nagyon cukrosakat, a rosszabb minőségűeket értettem. És amúgysem csak a csoki és a csipsz lehet gond. Lehetnek a nagyon fűszeres ételek, a sok cola (sógorom napi 2 litert minimum megiszik, látszik is az arcán)...
2010. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel mindenkinek más a bőrtípusa, így a pattanásai is mások.Van akinek eléggé nagyok, van akinek észrevehetetlen kicsikék és vannak akiknek egyszer nagy, egyszer kicsi.Nem tehetsz róla, velem is volt ilyen probléma, amíg fel nem eszméltem!Vettem drága kenőcsöket, clean&clear, garnier és többi márkás tonik.Kentem az arcom, minden reggel és este, de mégsem hatott.Kétségbe voltam esve.Majd a természetes szereknél próbálkoztam.A házi orvosom felírt egy gyógyszertári kenőcsöt, nagyjából beválik.Van szappanom a mitesszerek ellen, de emellett még kamillát és mézet is használok.Eléggé beválik és az arcom eléggé kezd szépülni!Kövezzetek meg, de a csokit sem felejtettem el, egyszer volt csokikúrám és majdnem kétszeresére nőttek a pattik, így a csoki szerintem nem nagy részt vesz a pattanások keletkezésében(nálam). Próbáld ki a mézet és a kamillát, vagy esetleg az afrikai fekete szappant, nincs világvége, ezernyi dolgot fel tudsz fedezni :)
2012. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!