Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajajaj! Túl sötétbarnára...

Ajajaj! Túl sötétbarnára festettem a hajamat, ezt már csak a fodrász teszi helyre?

Figyelt kérdés
Világosbarna hajszínt szerettem volna(20 évig szőke voltam),de nagyon sötét lett,és öregít:-(....itthon nem tudom valahogy világosabbá tenni?Azaz igazság hogy próbáltam már vettem világosbarna hajfestéket,de egyszerűen be sem fogta(ledobta).
2010. dec. 12. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy fodrász, vagy vársz néhány hetet, hogy fakuljon kicsit. Nekem a csokibarna lett fekete. Majdnem sírtam. :D
2010. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is csokibarnával festettem be a szőke hajamat:-(
2010. dec. 12. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
állítólag ha citromlével mosod meg attól kifakul... nem tudom igaz-e:D
2010. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajna nekem nem jött be a citromlé. :( És semmi. Türelem, vagy fodrász. Viszont nagyon károsítja a hajat, ha radíroztatod, vagy leszívatod. Szerintem próbáld meg elfogadni. :(
2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy ha kinézek egy hajszínt, mindig világosabbat kell venni eggyel (az én esetemben), akkor lesz hasonló az eredményt, amilyet szeretnék.
2010. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
otthonra citrom vagy ecetesvíz. de mindkettő nagyon szárítja a hajat.
2010. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megyek a Hajashoz:-(
2010. dec. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!