Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék narancsbőr...

Mit tehetnék narancsbőr ellen? Krémek közül melyik a legjobb, ami hatásos is?

Figyelt kérdés

A fóliásos dolgot letudnátok írni, hogy mit hogy kell pontosan?:S


Azt is olvastam, hogy zuhany közbe dörzsölgetni...elég,h a csak a kezemmel dörzsölgetem? Vagy van erre valami ?


Köszi, ha tudtok segíteni.


2010. dec. 12. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

szia!

én nem hiszek már a krémekben, eddig sem nagyon hittem, de azért hittem és próbálkoztam! tapasztalatból mondom, hogy a sport segít semmi más! ezt az edzőm is megmondta:( sétáló kitörések, futás, guggolás, úszás és hasonlók!


régen fóliáztam magam, mikor még hittem, hogy lesz eredménye. nekem a Niveanak volt a narancsbőr elleni krémje. be kentem vele magam, és egyszerűen körbe fóliáztam a lában, nem túl szorosan, de nem is túl lazán. Aztán leragasztottam picit, hogy ne essen le. Rajta hagytam 45percet!


De ha rám hallgatsz nem szenvedsz vele, mert nem éri meg:(


22L

2010. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

ja és vannak különféle szivacsok, írtad a zuhanyzást is.


Pl: [link]


hasonlóm is volt, de hát....:S

2010. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet.


Én olvasgattam itt ott és van akinek hatásosak voltak a krémek meg egyéb ilyenek, van akinek nem. Akkor ezek szerint egyéntől függ.


A sporttal csak annyi, hogy alacsony vagyok és biztosra veszem, hogy az izmos lábak nekem nem állnának jól:S:S

2010. dec. 12. 19:00
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

én is alacsony vagyok!:)

és hidd el, nagyon is szép, ha van ott egy kis izom. de nem leszel atom izmos ne félj, ahhoz test építened kellene!

nekem személy szerint nem tetszik, ha valakinek szinte hiányzik a combizma, és csak 2 rönkön áll az illető!

én büszke vagyok rá, hogy látszik. :)

2010. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Mondjuk tornázni szoktam, de ezek szerint az sem segít nagyon :D

Ételek meg... szoktam enni zöldséget, gyümölcsöt bár tény, hogy nem utasítom el pl a pizzát sem, vagy hamburgert :S Talán lekéne szoknom róla.

2010. dec. 12. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:

és mennyit tornázol? mármint egy alkalom mennyi idő?


Sokan azt hiszik, hogy 10,20,30perces tornával eredményt ér el. végül is lehet 30 perc alatt is, csak abban a 30percben eloszlik az edzés több izomcsoportra. Szóval akkor keményen kell, és Becsülettel végig csinálni. vagy sokan csinálják úgy is hogy: "hú fáj a combom abba hagyom kezdem a következő gyakorlatot" pedig pont, hogy akkor kellene rá nyomni a dologra, mikor már érzi az ember, hogy dolgozik az az izom!

A másik nagyon fontos, hogy minden gyakorlat után le kell nyújtani, azt a bizonyos izomcsoportot. Sokan nem teszik, és nem is tudják, hogy úgy kb semmit sem ér a gyakorlat.


ezt NEM azért írtam, mert rólad feltételezem, csak példa volt.

én 1-1,5órákat szoktam edzeni. Még van narancsbőröm, de közel nem olyan csúnya már, int az elején. és ez motivál is:)

2010. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"másik nagyon fontos, hogy minden gyakorlat után le kell nyújtani, azt a bizonyos izomcsoportot. "- Mármint nyújtani kell ? Azt hiszem azt szoktam csinálni.

Egyébként igazad van, mert én max 30 percet szoktam csak hoppá :D

Terveim közt van az, hogy szeretnék majd valamit sportolni de még mindig nem döntöttem el, hogy elkezdjem-e. Mondjuk igaz elég piszkafa lábaim vannak . :S


Ilyen lábat hogy lehetne elérni?

[link]


A középső kép.

2010. dec. 12. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:

akkor növeld az edzés idejét. figyelj a bemelegítésre is, az is nagyon fontos!

szerintem, amit belinkeltél, azon sincs sok izom:(

én inkább ilyet szeretnék: [link]

nagyon hatásos a sétáló kitörés, plusz súllyal! nekem baromi hatásos! 0.40nél van!

itt van róla egy jó videó: http://www.youtube.com/watch?v=EzOrV_YCCCE

2010. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez a láb nagyon szép tényleg ezért érdemes lenne belevágnia sportba.

KÖszönöm a videót meg is nézem!


Az étkezésre egyébként hogy kell figyelni?? Mármint húst szabad enni meg ilyenek?

Bocsi nem vagyok túl jártas az ilyen témákban:)

2010. dec. 12. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Ilcsinek van a Tüzes paprika gélje (amit direkt úgy ajánlanak h fóliázd le és sportolj vele! Tehát magyarul: a gélt fel kell kenni (mivel paprikás - ki fog pirosítani - vérbőséget fokoz: ami azért jó mert a vérerek kitágulnak és gyorsabban tudnak a salakanyagok eltávozni) + még ha sportolsz rá (fóliára felveszel egy melegítőalsót) akkor sokkal hatásosabb az egész!

Az Ilcsi professzionális kozmetikum, szóval nem olyan humbuk mint az avon meg a nivea stb....


Ha nagyon érdekel beillesztek neked egy leírást róla...

2010. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!