Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj? Kék szem? Szerintet...

Szőke haj? Kék szem? Szerintetek hogy állna? (LENT! )

Figyelt kérdés
Sötét barna színű az eredeti hajszínem,2 éve tetettem bele melírt,és most befestettem szőkére,de kicsit sárgás beütése lett,ezért most elmegyek fodrászhoz hogy kiszívassam rendesen,és hogy szép szőkét kapjak,de szerintetek jól állna? attól tartok nem :S.Kerek arcom van,kék szemem,és átlagos csaj vagyok nem vagyok kövér,és sovány sem,szerintem pont jó,szeretem a nőies dolgokat.szerintetek a leírtak szerint jól állna? és szerintetek a férfiak tényleg jobban szeretik a fekete hajú nőket mint a szőkéket?:S
2010. dec. 14. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A fekete haj inkább vadabb és öregít.

A szőke inkább ártatlanít'.

Attól, hogy kerek az arcod és kék a szemed nem tudjuk megállapítani, hogy jól állna. Lehet elsőnek megijedsz, ahogy én is, de pozitív visszajelzést kaptam.

Ha beakarod festetni festesd be először lemosható festékkel, ha meggondolnád magad...

2010. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sok mindenki azt mondja hogy jól állna,de van aki azt mondja hogy furcsa leszek,mert fehér a bőröm :S és állatlába a fehér bőrűeknek a fekete hajszín áll jól.Gondoltam én amúgy a fekete hajszínre is de előtte inkább kipróbálnám a szőkét,mert a feketét nehéz befesteni:) de amúgy nagyon szépen köszönöm a választ :)
2010. dec. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!