Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös haj szőkítése?...

Festett vörös haj szőkítése? Ki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajszínem középszőke, sokáig volt melírozott világosabb tincsekkel, majd az utóbbi kb 2 évben Londa silver platinummal volt befestve az egész. Nyár végén, augusztusban úgy döntöttem hogy kipróbálok valami újat, és befestettem az egészet Wellaton vöröscseresznye színnel (pirosas sötétebb vörös, nem narancsos árnyalat, inkább bordó). Nagyon tetszett, azóta is így van, de lassan meguntam és hiányzik a szőke, szóval szeretném visszafestetni, de mivel vékonyszálú a hajam és könnyen törik, ezért nagyon félek attól hogy ha leszívatom akkor leég egy része és kihullik. Régóta növesztem már és nem akarom hogy rövidre kelljen vágni. Gondoltam még arra is hogy megvárom míg letelik az 1-1,5 hónap és már kéne menni festetni, addigra elég fakó szokott lenni a vörös, és nem leszívatom hanem ráfestek egy középszőke/sötétszőke árnyalatot, majd minden hónapban eggyel világosabbat, és így szépen lassan kiszőkül majd.

A kérdésem az lenne hogy ti ajánljátok-e ezt, valaki csinált-e már ilyet, mert attól viszont félek hogy valami irtó hülye színe lesz ha ráfestek egy világosabb árnyalatot, azt nem akarom hogy az összes karácsonyi fotón így virítsak :)

Szóval ha bárki szőkített/világosított már festett vörös hajat, akkor az légyszi írja le a tapasztalatait.

Nagyon köszönöm!


2010. dec. 14. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Azt tanácsolom, hogy ne tedd. Én egyszer próbálkoztam vele, fodrász lett a vége, mert elképesztően ronda, foltos, narancssárga lett a hajam. Konkrétan olyan voltam, mint valami elcs.szett papagáj (papagály?)
2010. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem még nem volt dolgom ilyennel, de a barátnőmnek hasonló problémája volt és ő azt csinálta amit te mondtál, fokozatosan kezdte el visszafesteni és neki igaz hogy csak hetekkel később, de végül bevált. a lényeg annyi szerintem hogy vigyázni kell, hogy két egymás utáni árnyalat között ne legyen túl nagy különbség, főleg az első festésnél.

remélem tudtam segíteni :)

2010. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

nekem egy délután alatt lett ilyenből:

[link]

ilyen:

[link]

ezzel:

[link]

20Ł jah és SEMMI baja a hajamnak a mai napig!!!!!

2010. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

háth nekem ilyenem még nem volt,mivel csak most fogom majd legelőször szőkére festetni világosbarna hajam...

a barátnőmnek ballagáson mahagóni-s fekete volt(asszem)a haja és nyáron vamikor átfestették szőkére és tiszta vörösen jött szeptemberbe középsuliba...olyan nagyon ronda vörös ovlt a hajaxDD aztán most 3 nappal ezelőtt(azaz vasárnapátment hozzá az egyik falubeli fodrász és leszivatta a haját és átfestette Syoss Aryanfényű-sötétszőkével...mert ő világosbarnát akart aztán világosabb lett...sárgás-narancssárgás ami igazából nemtom mien hajszín+-ba még tetetett bele egy padlizsán lila csíkot...neki tök jól áll ez a hajszín és tökre tetszik de furcsa.Nah ő így csinálta.Az eredeti hajszíne gesztenyebarna volt.

2010. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csatlakozom ahhoz a lányhoz aki a képeket küldte. én is úgy gondoltam, hogy jajj majd világosítom fokozatosan... aha, meg ahogy én azt elképzeltem. hagytam lenőni egy kicsit, olyan 1.5-2 hónapig, aztán ráfestettem aranyszőkét, semmit nem fakult, akkor gondoltam, hogy valami drasztikusabb kéne, és én is azzal a palette color xxl-el festettem amit a lány linkelt, nekem is szőke lett, és nem narancssárga, tök jó!
2010. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :) várok még más tapasztalatokat is :)
2010. dec. 15. 20:35
 7/11 anonim válasza:
ez tök jó :) nekem is ez a szitu ... középszőke eredetileg a hajam, sokáig ilyen egészen világos szőke voltam, aztán enmrég ilyen sötétebb szőke, majd most lettem ilyen tüzes mélyvörös, tők szép szín, meg jól áll, de félek a pasik véleményétől, mert úgy hallom, nem szeretik a vöröset, és még eddig csak egy festés volt meg, és gondolkodom, hogy vissza kellene szőkülni
2013. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
és emellett sötétzöld a szemem és fehér a bőröm
2013. nov. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 otikapotika válasza:
Én is vörösből szeretnék szőkét..sajnos ez a festék már nem létezik..pedig anno mikor szőke voltam én is ezzel festettem..Valaki ehelyett tud ajánlani hasonlót?
2014. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Bár én azóta már sokféle festéket és színt kipróbáltam mióta a kérdést kiírtam, de jelenleg ezzel van festve a hajam és nagyon szeretem:

[link]

A színe gyönyörű, nem szürke és nem is sárga, és a festés után nagyon jó a hajam állaga, tapintása is. Árban is jó, mindenhol lehet kapni, én ajánlom Neked ha még mindig keresel :)


Kedves utolsó előtti!

Nehogy már a pasik véleménye miatt válts vagy ne válts hajszínt??!!!!

Ezt te se gondolod komolyan... :)

Am megsúgom h nem a hajszíntől fogsz tetszeni hanem a kisugárzásod miatt, ugyanolyan szexi lehet egy szőke mint egy vörös, a lényeg h tudd viselni a színt!

2014. márc. 2. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!