Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a szintetikus, csatos póthajakról?

Figyelt kérdés

Mennyire volt nehéz felrakni, egyáltalán fodrász rakta e fel, vagy ti magatoknak, meddig bírják a kiképzést, mennyire látszik, hogy nem igazi, le lehet e szedni minden este és csak alkalmakkor vagy nappal felrakni, kell e mosni stb stb..... Szóval mindenféle tapasztalat érdekelne, hogy mennyire volt jó vagy nem jó.


Amúgy csak egy sort szeretnék felrakatni, semmi többet, mert azért féltem a hajam.


Köszi!


2010. dec. 15. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fodrász vagyok, volt egy vendégem, hozott műhajat, tegyem fel neki, és készítsek kontyot szalagavatóra. kérdeztem tőle, milyen haj ez, süthetem-e, stb... válasz: HOGYNE! DRÁGA VOLT! LEHET SÜTNI! mondom najolvan.. hozzáértem a hajsütővassal, és konkrétan összeolvasztotta a hajszálakat. 15ezer ft volt egy lófaroknyi, én 3 forintot sem adtam volna érte.
2010. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem meg volt fél évig.4 db sor volt 8000 ft.Én azt szerettem benne,hogy miután megmostam,akkor sem lett hullámos vagy seprűs,hanem szebb volt,mint újkorában.Ha a saját hajad rossz minőségű,töredezett,száraz,akkor nagyon látszana a különbség,mivel a szintetikus haj sima és fényes,szép.Én szinte mindennap hordtam,viszont tényleg annyi a hátránya,hogy nem lehet vasalni,sütni.

Én most rendeltem Vateráról igazi hajat,és miután megmostam sokkal rosszabb lett a minősége..kicsit seprűs lett,száraz.Szintetikusnál emiatt nem kell félned,de azért próbáld ápolni,ugyanúgy,mint a saját hajad(pl.szintetikus hajvégápoló,balzsam).Ha visszacsinálhatnám,akkor nem igazi hajat rendeltem volna,hanem vettem volna megint szintetikust:).

Felrakni nem nehéz,csinálsz egy választékot hátul és oda felcsatolod.Majd a csatokat eltakarod némi hajjal és megint választék+csatolás:).

Felgumizni is fellehet,csak rá kell jönni a praktikájára.Amúgy erről rengeteg videót találsz Youtubon,ha beírod,hogy(How to use clip in hair extensions".Sok sikert.

2010. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!