Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 evőkanál citromlé,1 evőkanál...

2 evőkanál citromlé,1 evőkanál ecet, fél csomag szalakáli, őrölt kávé,2 tojás sárgája. Hajnövekedésre jó? Őrölt kávé is kell bele? :O

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz?? kaját, vagy hajpakolást...egyébként egyiktől sem fog nőni a hajad, ha erre gondolsz. A hajat belülről kell táplálni, hogy valami változzon.
2010. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem kaját :D

hajpakolás. olvastam hogy gyorsabban nő az ilyen pakolásoktól a haj. ricinus olaj, hajolaj...stb meg az ilyen házi maszatoktól is... hogy táplálja és elősegíti a gyors hajnövekedést

2010. dec. 17. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a ricinus olaj nem vált be de a kávépakolás igen,gyorsabban nőtt tőle a hajam.
2010. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó te milyen kávés pakolást használsz/használtál? És kedves kérdező a te recepted szerint mennyi kávét kell bele rakni?
2010. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyorsítja, de azért a helyes táplálkozás is fontos mellette. Almaecettel próbáld ki, nagyon selymes is lesz tőle a haj. A házi pakolásokba/hajszeszekbe szoktam csalánt és csípős paprika vizes vagy alkoholos kivonatát is tenni, mert hihetetlenül serkenti a vérkeringést. Persze előtte egy kis területen ki kell próbálni, hogy hogy bírja a bőr, és szembe ne kerüljön, mert az durva! :)
2010. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt nem tudom h mennyi kávét kell belerakni....de ha tényleg ennyire hatásos akkor elég sokat :D:D:D:D


és milyen csípős paprika? azt hogyan kell?

2010. dec. 17. 20:16
 7/7 anonim válasza:
Igen, kell bele orolt kave, addig mig massza lesz. en keveset tettem, igy ossze vissza csorgott a fejemrol :( Nem tudod h a hatas celjabol milyen gyakran kell megismetelni ezt a pakolast? eleg egy honapba egyszer?
2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!