Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bio hajfesték van, ami...

Milyen bio hajfesték van, ami nem károsítja a hajat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Henna, de az csak természetes színekben van, és úgy tudom emiatt nem is olyan látványos. Tapasztalatom nincs vele, de egy próbát biztosan megér!
2010. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Henna, de azzal csak vörösre lehet festeni.
2010. dec. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van pár kép, az eredeti színtől függ az, hogy milyen árnyalatot kapsz.

2010. dec. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, milyen színűre szeretnéd festeni a hajad, attól függ, hogy ajánlhatom-e a hennát. Vanv belőle több árnyalat is, de azt mondják, hogy a fekete káros. Úgy tudom, a többi nem. Szóval én ezt használom lassan fél éve (a rézvöröset), és gyönyörű vörös színt ad a hajamnak. Bár nekem alapból van vöröses árnyalat a hajamban, ez még jobban kiemeli. Tehát egy középbarnából gyönyörű vöröset tud csinálni. A többi színről sajnos nemn tudok nyilatkozni, de szerintem menj el egy Herbáriába, ott lehet kapni, és ott az eladók bizonyára tudnak segíteni, vagy más fajtát ajánlani. Remélem, tudtam segíteni:) Ja, és még az áráról: én porban szoktam venni (azt vízzel össze kell keverni), nekem az kb. 2 festésre elég (2 havonta teljes festés, havonta csak tőfestés), és 1800 ft-ért soktam venni.

2010. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-3. vagyok. A tiszta hennával csak vöröset lehet festeni. Amiből több szín van, az csak hennás festék, és valamennyire az is káros.
2010. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamillával meg szőkíteni (sárgítani?) lehet.
2010. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!