Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedvenc dezodorotok? Indokkal

Kedvenc dezodorotok? Indokkal

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Vichy és a La Roche-Posay sima illatmentes golyós dezodora, mert rettenet érzékeny a bőröm, és eddig mindegyik illatosított dezodor vagy kimarta, vagy kiütötte, de elég rendesen. És sztem az izzadásgátló hatásuk is egész jó (mármint én elég gyorsan izzadok, és ezek eddig jobban hatottak, mint mindenféle, amit eddig próbáltam).
2010. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Fa, mert van belőle olyan, ami nincs telenyomva alumíniummal, amitől mellrákos leszel.
2010. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Dove original, jóformán ez az egyetlen, amit meg tudok fizetni és el bírom viselni a szagát. Nagyon érzékeny vagyok az illatokra, elég ha megérzek egy erős parfümöt és migrénem lesz. Ennek jó az illata, nem túl harsány. Az Alverde sem volt rossz ilyen szempontból, viszont az csak arra nem jó, amire való, hogy az izzadságszagtól védjen.
2010. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Dove invisible dry stiftes dezodor.


Alkoholmentes, nincs erős virágos, egzotikus stb. illata (azokat nem bírom), csak a "tisztaság illat" és nem hagy nyomot a ruhákon.

2010. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Solutio Antisudorica... nagyon izzadós fajta voltam, megvettem ezt(nemtöbb patikában 500ft-nál.) és nem izzadok. Dezodort max az illata miatt használok. :)

17L

2010. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem fa rice dry van és nagyon szeretem az illatát, egész nap hat(reggel 8- este 7ig biztosan!) meg van a nivea double effect picibe a táskámba és volt h azzal fújtam be magam, és ugyanez elmondható. a rucin nekem sem hagy nyomot. ja és a spray változat mindkettőnél.

*L

2010. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
fa rice dry. télleg száraz érzésem van tőle, és nemlesz bepállott dezodor szagom sem, mert egyes dezodorok illata, ha keveredik a meleg ruhával akkor nagyon büdös lesz
2010. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem a GARNIER mineral a kedvencem :D mert mikor bekenem a hónaljam száraz és nem kell várni míg megszárad -.-" és utána télleg nem izzadok:D
2010. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
adidasból a kék, mert finom az illata, és sokáig véd az izzadástól:P
2010. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is Garnier Mineral. Bár nem értem miért 48 órás védelmet nyújt, naponta fürdünk:/
2010. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!