Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki, ha 22 évesen még...

Nagyon ciki, ha 22 évesen még nem voltam kozmetikusnál? (nő vagyok)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szeretném kiszedetni a szemöldökömet, és kicsit félek, hogy mit fog szólni. Magamnak már szedtem kicsit, de ez így nem az igazi. Úgy működik a dolog, h telefonálok és időpontot kérek vagy bemegyek és ott helyben megcsinálja? Tudtok Bp-en a 17. kerületben valakit?
2010. dec. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

időpontot kell kérni akár telefonon akár személyesen :)

nem vagyok Budapesti így nem tudok mondani olyan helyet ahol van...de bármelyik kozmetikusnál voltam eddig mindenhol kellett előre időpontot szerintem ez pesten sincs másképp :)

és szerintem egyáltalán nem gáz :)

2010. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Én már évek óta nem járok, sajnos egyik kozmetikus sem tudta hosszú távon rendbetenni a bőrömet. Persze, lehet csak én fogtam ki ilyeneket..


Amúgy a legegyszerűbb ha telefonon bejelentkezel.

2010. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki..38 éves vagyok és soha nem voltam kozmetikusnál.A bőröm mindig szép volt,és most is az..A szemöldököm meg úgy jó ahogy van..Keskeny természetesen is,minek tépessem ki még jobban?
2010. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak: A bőröm nem éppen tökéletes, de elmegy, viszont elég hosszú szálú a szemöldököm, ezért kérdeztem.
2010. dec. 19. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb, ha besétálsz időpontot kérni, esetleg lehet, hogy rögtön fogadni is tud...
2010. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy idősek vagyunk, én sem voltam még soha.

Az ünnepek után tervezek menni, mert nekem a bőröm is elég csúnya. Főleg mostanában.

A szemöldökömet viszont nem engedem kiszedni, gondoljon amit akar, utálom azokat a vékony szemöldököket. Itthon meg szoktam igazítani és ennyi.

Szerintem nem ciki, másrészt nem kell neki tudni, hogy még nem voltál. Ha kérdezi mondhatod, hogy egy ideje nem voltál vagy máshová jártál eddig.

Én is úgy tudom, hogy időpontot kell kérni. De ha ismeritek egymást vagy pl. vidéki szalon, ahol nincs akkora tömeg, akkor csak bemész és gyorsan megcsinálja. Ismerősünknél is mindig így volt...

2010. dec. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!