Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nivea Visage Young termékekr...

A Nivea Visage Young termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főleg, az arctisztítókról(tonik) és arckrémekről...

Megéri megvenni?


2010. dec. 20. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem váltak be...

Garnier párti vagyok

2010. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beváltak, 3 éve azt használom és évente 5-6 pattanásnál több nem nagyon jön ki rajtam. :]
2010. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arcradírom volt és nem segített semmit se... Ha tényleg problémás a bőröd, akkor válassz valamilyen komolyabb terméket, ha tiszta, 1-2 pattanásod van, akkor megfelelő lehet.
2010. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Néha néha szokott lenni pár pati meg egy kicsit miteszeres vagyok

2010. dec. 21. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a termékcsalád nem ragyás bőrre való, hanem enyhén problémás, zsírosabb bőrre! Arra viszont kiváló, én ezeket használom már vagy 5 éve. A krémet viszont most cseréltem le másik Niveára, mert a Young már kevés volt a bőrömnek 25 évesen. Én amúgy Nivea párti vagyok, a Garnier nekem valahogy nem szimpi. Anyukám is mindig Nivea termékeket használt.
2010. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Erika3110 válasza:
Nekem a Nivea 100%-ban bejött :) Főleg az új családbol az All in 1 :) Szuper! :) A bőrömet teljesen helyretette nem egész 2 hónap alatt:)
2011. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!