Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növesztettem a hajam és...

Növesztettem a hajam és elmentem fodrászhoz hogy a végeit levágja. Hát le is vágta. : @ de annyira hogy a mell alá érő hajamból lett váll felettig érő. : @ most mit csináljak? Mit szedjek hogy nőjjön gyorsan? Esetleg póthaj amíg meg nem nő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Viviscal tabletta egy doboz (60 db) AKCIÓ! 18.000 Ft


Hát ez jó :D:D

2010. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jézusom.:O:D

valami olcsóbb árkategóriájú?:D

2010. dec. 22. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2szer ricinusolaj pakolás és szedj mellé Biovanne+ kapszulát.Többet nem nagyon tehetsz,ezek jó áron vannak és használnak is.

Egyébként igyál sok folyadékot és hajmosásnál mindíg sokáig és erősen dörzsöld a fejbőröd,mert ezzel serkented a vérkeringésed és több tápanyaghoz jutnak a hajhagymáid.

2010. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

B vitamin. Tapasztalat. Szépségvitaminok tartalmaznak eleget. (több is van) Én amikor szedem, mindig sokkal gyorsabban nő a hajam és a körmöm is.


A fodrászok meg néha elmehetnek már.... Velem is megtörtént ez egyszer-kétszer!

2010. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
legközelebb olyan fodrászhoz menj, aki normális. nekemis volt ilyen fodrászom anno, emiatt nem is jártam évekig, de azóta találtam egy rohadt jó fodrászt, akinek megmondom hogy mennyit vágjon annyit is vág. de ki is jelentette, hogy nem akarja elüldözni a vendégeit, szóval csak annyit vág amennyit én akarok. amúgy állítólag a ricinusolajtól nő a haj, keress rá neten, vagy itt a keresőbe, sok kérdés van ezzel kapcsolatban.
2010. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj esetleg? 1 üveg 300 Ft. Bár ezt nem enni kell, hanem a hajadra kenni. :)


Ha érdekel itt megnézheted: [link]


Vagy szedhetsz sörélesztőt, Biovannet, Revalidot, Hair Clinicet... Én már szedtem mindegyiket de ezektől a tablettáktól nem nő a haj. Csak a türelem meg az idő segít rajta :)

2010. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja igen, a fejmasszírozás is sokat segít (ahogy előttem már írták).

Ha meg már ilyen rövid a hajad, amíg nem nő meg, színezd (ne fesd) be valamivel és tegyél a füledbe hatalmas fülbevalót. :)

Szerintem ez is nagyon szép

2010. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt elvileg a leányzónak a ricinus olajtól 5 hónap alatt 14 centit nőtt a haja...
2010. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Biztos addig volt eltöredezve csillagom

:DD

2010. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont ezért határoztam el én is hogy magam vágom a hajam. Volt olyan, hogy külön szóltam és mutattam is, hogy az arcom melletti tincseket ne vágja nagyon rövidre, de valahogy a végén csak odatévedt a keze:S De hogy a kérdésedre is válaszoljak én mostanában az Amla hajolajat ricinus olajjal keverem össze. Még párszor próbáltam de külön külön is jókat olvastam róla.
2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!