Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet olyan hajam,...

Hogyan lehet olyan hajam, mint Tolvai Renátának?

Figyelt kérdés

Mármint azon kívül,hogy befestetem szőkére.Milyen hajfesték,mennyi oxi és hidrogén?

Nagyon tetszik a haja és szeretnék én is olyat!!!

A válaszokat köszi!


2010. dec. 22. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezt meg kell írnom:


Elég merész frizurája van, nem sokaknak áll jól, gondold meg.

Másrészt pedig számits rá hogy sokan le fognak szólni a majmolásért.

Nem azért hogy piszkáljalak,de gondold meg jól

2010. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én csak a haaj színét akarom úgy...
2010. dec. 22. 18:06
 3/9 A kérdező kommentje:
meg világosbarna hajam van
2010. dec. 22. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos otthon kísérletezni. Szépen vigyél el egy képet Reniről a fodrászhoz, és ő tudja miből mennyi kell, és megcsinálja olyan színűre
2010. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem otthon akartam természetesen...fesTETni...azt se tudnám hogy álljak neki...csak kiváncsi voltam véleményekre!!!
2010. dec. 22. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz: [link]

akkor mindenképpen fodrásszal csináltasd. Utána a tőfestést már csinálhatod te magad is, csak mindig jó minőségű hamvas árnyalatú hajfestéket válassz (001 vagy 101, a 01-re végződők a hamvas árnyalatúak).

Miután már szép szőke a hajad, minden héten legalább kétszer hamvasító samponnal mosd, hogy elkerüld, hogy besárguljon (ezeket sokszor ősz hajra árulják, de az mindegy, és élénk lilás tinta színük van, de nem kell megijedni tőle). Hajmosás után hajfénysampon, vagy hajsimító, vagy tükörfény fantázianéven futó hajbalzsamot válassz, mert a szőkített haj sokszor sprőddé válik, é ezek azok a termékek, amik azon felül, hogy hidratálják a hajat, lesimítják a felületét és így sokkal szebb fénye lesz.

Amikor utánfested, mindig csak a tövét fesd, mivel jó esetben eléggé ki van szőkülve, és azon, hogy sárgul a hamvasítóval kell segítened, mert ha több hajfestéket kensz rá, akkor csak töredezni fog. Ha ezeket betartod megmarad a hajad egészségesnek.

2010. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*hajfénysampon=hajfénybalzsam :)
2010. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!De mi a márkája ennek a hajfényesítő balzsamnak és milyen hamvas samponnak?
2010. dec. 22. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Balzsamból is és samponból is sokféle van, kb minden márkának van ilyen terméke. Balzsamból én pl az elseve-et használtam, samponból meg a shaumát ismerem, ami kék-ezüst flakonban van és őszhajú nő van az elején, de ez valósznűleg csak a legolcsóbb, nem a legjobb. De van ilyen lorealból is, meg sztem a fodrázkellékes még tud mutatni van 5 félét...

Én hamvasítót nagyon régen egy nagyon rövid ideig használtam majdnem 10 évvel ezelőtt, azóta pedig vörös hajam van, úgyhogy nem szorulok ilyesmire :)

Egyébként ha ezeket megkérdezed a fodrásztól, akkor úgyis elmondja, de lehet, hogy kérdés nélkül is :) Legalábbis szerintem ha egy fodrász megcsinál egy frizurát, akkor el kell mondania, hogy a vendég hogyan tudja majd otthon ápolni, mert csak így lesz elégedett, hiszen ha 2 hét után besárgul a haja és nem tudja ezeket, akkor rosszabb esetben a fodrászt is hibáztathatja (jogosan).

2010. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!